Wpis z mikrobloga

@ReggieNoble: Okres przejściowy. Rok dwa i będziesz zadowolony z tego, że stanąłeś twarzą w twarz z prawdą. Boleć będzie, ale przejdzie. Ja gdyby nie terapia (striggerowana nadużywaniem substancji różnych), pewnie nie miałbym przesilenia i epizodu półrocznego L4 w robocie z powodu rozsypania mi się relacji i zdrowia. Teraz po 1.5 roku jest zajebiście. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@ReggieNoble: Tłumaczą mamy problemy dlatego grzejemy częściej
na trzeźwo problemów więcej
Nie wierzysz ? spróbuj wytrzeźwieć
Pozostać na powierzchni jedyne słuszne zajęcie

Uwierz mi warto! Rzuciłem używki późno o doznalem nie małego szoku. Ale obecnie mam trzeźwych przyjaciół i naprawdę fajne zycie! Trzymam kciuki za Ciebie!
  • Odpowiedz
@ReggieNoble: Jak to się stało, że masz więcej problemów? Ja jestem stimiarzem i alkoholikiem walczącym z uzależnieniem i w okresach trzeźwości jest właśnie super, bo mam po prostu czas na rozwiązywanie problemów i dbanie o siebie. A tak to problemy leżą i czekają a ja kilkadziesiat godzin tygodniowo poswiecam na picie cpanie i kacowanie.
Ciężko mi sobie wyobrazic jak miałbym miec wiecej problemów na trzeźwo - podaj konkretne przykłady
  • Odpowiedz
  • 0
@white_cap123 Teraz mój największy problem to kasa, bo pracodawca mi zagroził że jak wezmę L4 zamiast bezpłatnego na czas terapii to mnie zwolnią. Zdesperowany chwilę po dłuższym ciągu, będąc na początku terapii i nie myśląc jeszcze racjonalnie - zgodziłem się. Później terapia zaczęła dobiegać końca i żałowałem że podpisałem ten bezpłatny. Zostałem przez pracodawcę oszukany, zrobiony jak frajer i teraz już nic nie mogę z tym zrobić, zostałem bez jakiegokolwiek dochodu przez
  • Odpowiedz
Zdesperowany chwilę po dłuższym ciągu, będąc na początku terapii i nie myśląc jeszcze racjonalnie - zgodziłem się.


@ReggieNoble: No ale sam widzisz, to że masz te kłopoty finansowe nie wynika z tego że jesteś trzeźwy, tylko wynika ze złej decyzji podjętej sytuacji kiedy NIE myślałeś jeszcze trzeźwo bo Twój umysł był kontrolowany przez używki.

W perspektywie długoterminowej na swoim przykładzie wiem, że jest kompletnie odwrotnie. Kiedy brałem i piłem wydawałem siano
  • Odpowiedz
  • 1
@white_cap123: Tak samo miałem. Abstynencja to same plusy. Mam nadzieję że za dwa lata moja sytuacja finansowa będzie już stabilna i będę na +. W końcu zostało mi tylko 10 miesięcy z 2 z przodu.
  • Odpowiedz