Wpis z mikrobloga

o #!$%@? chodzi z tą żałosną gierką? Od tygodnia nie mogę praktycznie wygrać meczu. W fut champions regularnie 14-16 winów, w division rivals wbita elita. W poprzednim tygodniu męczyłem się do samego końca żeby wbić 7 winów w DR, teraz w fut champions nie wbiłem nawet 11 wygranych. Mega delay, zawodnicy chodzą gdzie im samym pasuje, obrońcy albo nie reagują, albo wychodzą na połowę boiska. Nie da się dryblować, podawać. Zmiana zawodników działa tragicznie, przegrałem kilka meczów przez samą tą funkcje. Nie grzebałem nic w ustawieniach. Czego to jest wina że tak się dzieje? Straciłem jakąkolwiek przyjemność z grania w ten syf
#fut #eafc #fifa
  • 2
  • Odpowiedz
@rzapom: Zmienili gameplay - m.in. znerfili obronę, teraz trzeba grać nieustanny pressing żeby cokolwiek wygrać, też nie lubię tak grać, wgl na początku po tej zmianie w SB na legendarnym dostawałem 4-0 od bota, gdzie wcześniej wygrywałem izi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Flutter_M_Shydale: ciekawe. Nieraz tak było że co któryś mecz był delay, ale teraz to dosłownie od początku tygodnia miałem z 3-4 normalne mecze. Chociaż tyle że za te 10 winów (XD!) dali mi wymiennego Sona z paczki z jednym zawodnikiem 85+
  • Odpowiedz