Wpis z mikrobloga

Suszarka mi się zepsuła i miałem dwie opcje: zadzwonić do ziomka, który naprawia sprzęty agd albo poszukać samemu rozwiązania. Wybrałem opcję nr 2, znalazłem przyczynę, kupiłem pompę, zamontowałem i suszarka suszarkuje tak jak powinna :D Pewnie parę stówek jestem do przodu i w związku z tym zaoszczędzone pieniądze wydam na głupoty :P
#oswiadczeniezdupy
acidd - Suszarka mi się zepsuła i miałem dwie opcje: zadzwonić do ziomka, który napra...

źródło: P_20240428_152640

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • 23
Na krótko się #!$%@?. Trzy minuty i włosy są suche, a do tego jaka oszczędność na prądzie!


@niecodziennyszczon: tylko, że ja naprawiłem suszarkę bębnową - taką do ubrań xD
btw: golę się na zero więc wiem o co kaman ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@acidd spoko też kiedyś się tak bawiłem, ale finalnie wyszło taniej kupno nowej, bo wymienisz pompkę zaraz padnie grzałka, wymienisz grzałkę łożyska się zaczną tłuc itd. mam nadzieję że w Twoim przypadku będzie lepiej
  • Odpowiedz
@Donald_Ma_tole: @acidd w ramach ciekawostki, na Northie pompy "oryginalne" do pralko-suszarki LG kosztowały po 250+- PLN/szt. (a w urządzeniu były dwie), zamienniki 1:1 na allegro były po 20-30 PLN/szt.
Ale tak czy siak szacun za samodzielną naprawę, bo faktycznie przy kosztach roboczogodziny wszelkiej maści "fachowców" to albo coś robić samemu albo kupić nowe :)
  • Odpowiedz