Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna #bekazprawakow #bekazkonfederacji #prawica #onr #4konserwy

To ten "rozsądny konserwatyzm" oferowany przez Putina dla zachodniej prawicy. Przepiękny obraz kacapskiego populizmu, który zdobywa przyczółek wśród tych... rozsądnych Polaków walczących z zachodnim "neomarksizmem kulturowym", które to określenie też zostało użyte po oraz pierwszy przez kacapskich propagandystów kilka lat temu XD
Tak oto kacapstan walczy z UE, która jest głównym zagrożeniem w Europie, dla kacapskim wpływów. Muchosrańsk w każdym europejskim mieście! (σ ͜ʖσ)
Kempes - #ukraina #rosja #wojna #bekazprawakow #bekazkonfederacji #prawica #onr #4kon...

źródło: temp_file6238060083596099758

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Nie-mam i znowu będą jakieś pokazowe akcje, że Tusk zły udział się na kibiców, a oni są w porządku, bo pomalują jakiś dom dziecka albo zrobią paczki kombatantom na święta.
  • Odpowiedz
zaczynacie nagonkę na kibiców,


@Nie-mam: xDDDD
putin:grozi polsce od lat
kibole: sympatyzują z putinowcami
polacy: kibole to kryptokolaboranci
wykopek SKOŃCZCIE TE NAGONKE!!!!1111
  • Odpowiedz
"neomarksizmem kulturowym", które to określenie też zostało użyte po oraz pierwszy przez kacapskich propagandystów kilka lat temu XD


@Kempes: Pojęcie "neomarksizmu kulturowego" wywodzi się od amerykańskich konserwatystów jeszcze z okresu zimnej wojny. Obwiniali oni za zmiany kulturowe, przede wszystkim w poprawności politycznej i niektórych uczelniach wyższych, ruch "rewolucji" z 1968 r. za którą miał stać Komintern i ZSRS. Bezpośrednim początkiem była krytyka tzw. "szkoły frankfurckiej", która rozwijała filozofię neomarksistowską.
  • Odpowiedz
mam malo kontaktu z patologia wiec nie znam takich powiedzen


@jegertilbake: nie ma za co, wystarczy piłeczke od czasu do czasu obejrzeć coś więcej niż reprezentacje
  • Odpowiedz