Wpis z mikrobloga

@Moras86: kiedyś kolega grał w gothika i nie mógł skoczyć na te półki skalne co czasem się zdarzają. Próbował chyba z 20 razy i nic, dał mi spróbować i za pierwszym razem siadło xDDD
  • Odpowiedz
@Moras86 pamiętam jakby to było wczoraj, razem z bratem i kuzynem robiliśmy tą misję cały weekend i w końcu kiedy miało nam sie udać ją przejść to gra się wysypała xD do dziś pamiętam to uczucie bezsilności i smutku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale w końcu po kilkudziesięciu próbach udało się to przejść znowu i tak wymasterowałem latanie na klawiaturze, że kiedy graliśmy w GTA SA to wszystkie
  • Odpowiedz
@Moras86: moim zdaniem ta misja nie miała podjazdu do szkoły latania lub tragicznego wyścigu w oryginalnej mafii 1 (nie remasterze, ponoć znerfili go). Nie powiem, nie było łatwo, skoro do dziś pamiętam tę budowę i schody, po których się wlatywało. Dobre czasy i dobre gry, wywołałeś wspomnienia...
  • Odpowiedz
@Moras86: @Iudex: widać, że nie przeszliście VC do końca, skoro prosta misja z helikopterkiem przerastała wasze możliwości, za to nikt z was nie pisze o misji z małym samolotem, którym trzeba bombardować łódki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Iudex: na pctach wystarczyło zmienić sterowanie, wiem że przestawialem na klawiaturę numeryczna i na luzie szło zrobić misje. Na domyslnym sterowaniu było to dość #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
@Moras86 trudna to była misja w Driverze 2 w Hawanie gdzie trzeba było gonić ciężarówkę, która #!$%@?ła z prędkością Ferrari i wyrzucała bomby z paki, a nie jakiś helikopterek na kiju.
  • Odpowiedz