Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski: Jakoś napisali projekt o kwocie wolnej od podatku? Co prawda był to bełkot prawniczy, nad którym myślało 16 kuców xD napisanie projektu o niedzielach handlowych też ich przerasta? Przecież już mogą spamować sejm projektami więc czemu tego nie robią?
  • Odpowiedz
@Jariii: brzmisz jak uśmiechnięty wyborca który dostał darmową pizze na Jagodnie XD
Projekt podniesienia kwoty wolnej jest przecież w Sejmie, ale Tusk go nie chce wprowadzić.
Zniesienie zakazu handlu w niedzielę było w obietnicach wyborczych KO, więc co tam sie dzieje? Znów was oszukali?
  • Odpowiedz
Projekt podniesienia kwoty wolnej jest przecież w Sejmie, ale Tusk go nie chce wprowadzić.


@Chris_Karczynski: No nikt za tym nie zagłosuje, bo to bzdety dla idiotów. Potężny projekt dwukrotnie poprawiany i ciągle nie działa xD niech będzie lekcja dla ciebie.

"Otóż w polskim prawie nie ma czegoś takiego jak "kwota wolna". Nie ma KW 30 tys., ale kwota zmniejszająca podatek w wys. 3600 zł. Kwota wolna jest określeniem zwyczajowym wynikającym z
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: Pisałem o tym co próbowali przepchnąć. A to co teraz jest w sejmie to faktycznie się nie orientuje. Ale jak to mówią do trzech razy sztuka xD Poza tym to projekt z marca, a mamy kwiecień xD i ty twierdzisz, że to zamrażarka? Jak posiedzi z rok bez procedowania to wtedy pogadamy. Nie czytałem jeszcze, bo to trzeba ściągać. Ale podejdę do tego z czystym umysłem, żeby się pośmiać z
  • Odpowiedz