Wpis z mikrobloga

Ukraina upada, średni wiek zolnierza to 45 lat, nikt nie chce walczyć, oddaja teren i posterunki bez walki. Znajomy ukrainiec mi napisal że polska policja będzie ich zabierać na ukrainepod przymusem. Jak już panie ukraina rozpocznie się wojna światowa. Chiny tajwan usa a nawet i Afryka, pamiętajcie moj wpis.
#wojna
  • 25
  • Odpowiedz
@ObserwatorZamieszania: Ruskich jest więcej, to wiadomo, że inicjatywa jest po ich stronie, tylko ponoszą dużo większe straty w ludziach niż Ukraińcy ich morale też jakieś super nie jest, o ile można powiedzieć, że zielone ludziki w okopach w ogóle je mają. Ukraińcy nie mieli za bardzo czym się bronić, ale kasa i sprzęt już poszły, włamania są zaryglowane i teraz główny atak i obrona skupia się na chasiv jarze. Jakieś 20km
  • Odpowiedz
@Slomek: ty #!$%@? potrafisz czytać? Pytam cie o źródło rewelacji o zabieraniu ludzi na granice a ty mi odpowiadasz że w pierwszym poście napisałeś że "Znajomy ukrainiec mi napisal że polska policja będzie ich zabierać na ukrainepod przymusem" (bo tylko to ma związek z moim pytaniem) i jeszcze mnie obrażasz?
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: ale kumasz że mogą tak pełzać i pełzać ale jak w końcu w którymś miejscu obrona ukrow się posypie to front może przesunąć się o dziesiątki kilometrów? Można sobie smieszkowac ale jednak cały czas wywierają nacisk i ukry ponoszą straty i słabną. A zachód nic nie robi na poważnie żeby im pomoc
  • Odpowiedz