Wpis z mikrobloga

@cuda: To nie jest zwykła strona. To spieprzony pod każdym względem wypok. Tylko masochiści mogą to przeglądać pod maćkowym dewelopmentem i to z reklamami.To już sobie chociaż firefoxa z ublock origin i filtrami majkiit zamontuj plus dns od adguarda w ustawieniach telefonu.
  • Odpowiedz
@cuda: Dzięki, że informujesz. Daliśmy znać już zespołowi. Postaramy się to poprawić.

@Tytanowy_Lucjan: Znamy już Twoją opinię, ale chcielibyśmy poznać więcej szczegółów - odezwiesz się do nas, wymieniając wszystko co Twoim zdaniem utrudnia lub przeszkadza Ci w korzystaniu z serwisu? Chcemy usłyszeć Twój głos w sprawie :-)
  • Odpowiedz
@wykop Pytaliście już dawno temu. Robiliście kilka znalezisk w zeszłym roku, gdzie ludzie pisali setki komentarzy co nie działa i jak powinno działać i dalej nie zrobiliście sobie listy do zrobienia?

Zresztą większość fixów ułomności nowego wyglądu juz po kilku miesiącach wykonał @WykopX #wykopx więc polecam po prostu skopiować jego rozwiązania na sam początek albo zatrudnić go u siebie nawet na parę miesięcy, bo niestety narzut css w tym dodatku trochę zamula
Tytanowy_Lucjan - @wykop Pytaliście już dawno temu. Robiliście kilka znalezisk w zesz...

źródło: 6c441c814edc436f8117ff4a5a5d61fc

Pobierz
  • Odpowiedz
@wykop I co? Będzie stworzona kolejna oficjalna lista błędów? Czy znów mi tę samą formułkę przekleicie za kolejne pół roku, mimo że nie zrobiliście niczego co wskazałem rok temu w wiadomości prywatnej kiedy pierwsi do mnie napisaliście? ( ͡° ͡°)
Bez sensu wklejać marketingowe "słuchamy użytkowników" jak jest to nieprawda.
  • Odpowiedz