Wpis z mikrobloga

Eh dzisiaj dowiedziałem się w końcu że lokalny oddział inpostu przeszukał w końcu paczkomat i mojej paczki w nim nie znalazł. Konsultant zalecił złożenie reklamacji i tak też zrobiłem ale pewnie i tak nic to nie da i it's over dla telefonu () Zastanawiałem się jeszcze czy nie pójść do lokalnego punktu inpost ale tam pewnie też nic więcej niż na infolinii nie zrobią eh
#przegryw #inpost #gorzkiezale
  • 3
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: W moim przypadku kurier wlozyl paczke do zlej skrzynki i ktos inny ja sobie przywlaszczyl. Zlozylismy oczywiscie reklamacje do inpostu, ale odpisali, ze wszystko bylo ok po ich stronie. Nagrania nie chcieli udostepnic. Na szczescie allegro oddalo kase. Ja bym mimo wszystko poszedl do punktu i probowal z kims gadac. Moze zglos sie do UOKiK?
  • Odpowiedz
  • 1
@akaisterne: Jutro chyba skoczę właśnie do punktu po południu, dzisiaj już złożyłem tą reklamację to sobie narazie odpuszczę bo jeśli faktycznie ktoś zabrał to po 5 dniach ten jeden dzień i tak nic nie zmieni. A z Tym uokikiem to dobry pomysł w sumie, albo rzecznik konsumentów w moim mieście
  • Odpowiedz