Wpis z mikrobloga

Cześć! Potrzebuję waszej porady.
Kupiłem waporyzator Fenix mini i testowałem go ostatnio przez weekend. Praktycznie nic mnie nie klepnęło. Po wapowaniu w 190 stopniach czułem się nieobecny i miałem lekki nie pokój. A przy 220 zrobiłem się strasznie zmęczony i zasnąłem. Dokładnie to samo czułem po Greenout. Liczyłem na jakąś ostrą fazę czy coś. Co robię nie tak? Za mała dawka? Zła temperatura? Kiepski towar?
#thc #420 #wykopjointclub #waporyzacja #greenout #narkotykizawszespoko
  • 10
  • Odpowiedz
@Modzio_bEBLE: spróbuj niżej zaczynać sesje, np 170stopni, wtedy jest bardziej "energetycznie", ale to głównie zależy od odmiany. Mocne sativy mogą powodować niepokój i rozkojarzenie.
  • Odpowiedz
@Modzio_bEBLE: chcesz poczuc faze, to #!$%@? wiadra. Vaporyzacja jest skierowana dla osob ktore uzywaja medyczna jako lek. Niekoniecznie trzeba miec po vaporyzacji #!$%@? na bani, zeby lecznicze wlasciwosci zadzialaly.
  • Odpowiedz
@Modzio_bEBLE: no ja kilka razy próbowałem waporyzować z Fenixa ale z benzosami. Nie klepnęło mnie nigdy. Chyba waporyzatory (a może tylko ten konkretny) nie działają jak należy. Z wapka nic nie czuję, a załaduję 8 buchów z lufki to odlot nieprzyjemny jakbym się zagłębiał w 5 gęstość, masakra. Więc sam nie wiem.Wole wziąć dwa buchy z lufy przynajmniej wiem że działa i nie klepie ostro
  • Odpowiedz
@Modzio_bEBLE: waporyzator nie da ci mocnej fazy. dlatego kazdemu kto jest regularnym palaczem albo nawet nieregularnym ale heavy userem to odradzam waporyzator. a dalej przygłupy co to sprzedają będą gadać że to mocniejsze i 1000 razy bardziej ekonomiczne xdd
  • Odpowiedz
@placzek: a jak się zwaporyzuje 2 lub więcej razy pod rząd? Mnie klepie na 3 godziny 0,13 grama medycznej (jedna sesja waporyzacji), ale nie potrzebuję mocnej fazy
  • Odpowiedz
@n_____S: zanim skończysz drugą sesje to pierwsza przestaje już na tyle działać, że nie będzie mocniej. jak ciebie 3 godziny trzyma 0.13 grama medycnziaka z waporyzatora to ewidentnie nie masz za dużych potrzeb jeśli chodzi o moc. dla takich osób waporyzator jak najbardziej polecam
  • Odpowiedz
@placzek: nie no, przecież jak zacznę (a nawet skończę) drugą sesję (pierwsza to np. 6 wdechów po 10 sekund (potem już nic to nie daje, zapach popcornu, brązowy susz)), to pierwsza nawet nie zacznie działać! U mnie działa tak po 5. minutach. Jeszcze nigdy nie próbowałem dwóch "na raz" (jak najszybciej po sobie)
  • Odpowiedz
@n_____S: rozni sa ludzie rozne sa potrzeby. w swoim primie palilem nawet 7 wiader z rzędu i trzymało mnie to max 1.5 godziny. potem kupilem waporyzator z komorą ponad pół grama i palilem taka jedna za druga. zanim nabiłem kolejną i ją spaliłem to pierwsza przestawała już na tyle działać, że nie dało się mocniej. a i tak daleko temu do mocy która dają wiadra. to jakby porównywać piwo do wódki
  • Odpowiedz
@n_____S: thc jest na tyle ciekawą substancja że ten rozstrzał wrażliwości jest ogromny w zależności od osoby. przy alkoholu nie ma sytuacji że ktoś po paru łykach piwa nie będzie w stanie ustać na własnych nogach. są oczywiście ludzie bardziej i mniej wrażliwi ale aż takiej dużej różnicy nie ma że jednemu wystarczy pare łyków piwa a drugiemu trzy litry wódki. przy thc coś takiego występuje a nawet występuje odwrócona tolerancja.
  • Odpowiedz