Wpis z mikrobloga

Czego używacie do słuchania muzyki podczas jazdy ile was to kosztowało? Takie normalne bezprzewodowe pchełki JBLa do uszu jakie mam nie mieszczą mi się pod kask. Widzę, że pod wyściółką są w nim takie otwory w kształcie kółek i podejrzewam, że to właśnie tam wstawia się jakieś głośniki czy coś xd

#motocykle
  • 16
  • Odpowiedz
@programista3k: Ok, a te słuchawki da się dostać po prostu same w sobie? W sensie same krążki, które sobie po prostu zamontuje a w razie czego będę mógł też dokupić jakiś zestaw do komunikacji jak w przyszłości będę potrzebował? Coś na zasadzie takich zwykłych dousznych słuchawek, które połączą mi się przez BT do telefonu i które będę mógł podładować jakoś przez wystający kabel lub wsadzając je do etui z ładowarką xD
  • Odpowiedz
Ok, a te słuchawki da się dostać po prostu same w sobie?


@heheszkitroche: ja kiedyś kupowałem same głośniki JBL do niższej wersji Cardo (tańsze wersje Cardo miały zwykłe słuchawki), ale jak jeszcze pamiętam, to one mają własną końcówkę, która nie jest uniwersalna.

Możesz kupić same słuchawki, ale ich jakoś będzie raczej niska - jakbyś słuchał starego radia zamontowanego w długopisie (kiedyś za młodu taki chiński szmelc sprzedawali na bazarkach).
  • Odpowiedz
@heheszkitroche opcje są 2:

Kupujesz ejeasa z alliexpres za 70 zł i se słuchasz muzyki, rozmawiasz z innymi albo inwestujesz z tysiaka w cardo/sende + głośniki JBL, ale jestem zdania, że jak zależy ci na jakości to pasuje też mieć jakiś lepszy łask niż LS2 (nie wiem jaki masz). Sezon latałem z jakimiś tanimi słuchawkami freedcom i dawało radę, teraz założyłem ejeasa i jest klasę lub dwie wyżej ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
@heheszkitroche: tani interkom w stylu tego co wyżej, ja jeżdże z freedconnem fx i muzyka brzmi az za dobrze jak na takie gówno xD obczaj sobie, za 200 pewnie kupisz z ali
  • Odpowiedz