Wpis z mikrobloga

Mirki z #holandia - potrzebuję bardzo dobrego prawnika który poprowadzi kilka spraw tam. Czy możecie kogoś polecić? Albo wzkazać gdzie najlepiej szukać?

Jeśli jasnowidztwo mojego polskiego adwokata się spełni, to w ciągu najbliższych kilku tygodni powinien być wystawiony międzynarodowy list gończy za moją żoną, wraz z nakazem deportacji.

Żona 3 lata się nade mną znęcała, groziła nożem, później próbowała otruć a jak wyszło to pomówieniami wpieprzyła do psychiatryka w Holandii. Mimo że miałem tony materiałów na nią (wliczając w to zdjęcia 80 stron jej chorego pamiętnika) to nie chciano mnie tam zupełnie słuchać i bezkrytycznie założono że ma racje (bo jest kobietą), w związku z tym szykują się pozwy:
1. Przeciwko szpitalowi za bezmyślne zamknięcie mnie, ignorowanie dowodów i fałszowanie dokumentacji medycznej
2. Przeciwko holandii w Strasburgu za odebranie mi prawa do obrony i przepuszczenie mnie przez "proces sądowy" w ramach którego dano mi 30 sekund na obronę
3. Uregulowanie innych tematów takich jak podatki/ubezpieczalnia

Potrzebuję żeby ktoś po stronie Holandii poprowadził proces.

#pieklokobiet #pieklomezczyzn #zwiazki #malzenstwo #rozowepaski
  • 24
  • Odpowiedz
@corpseRott: 3 lata dobrowolnie byłeś z przemocową, jak sam piszesz chorą psychicznie kobietą, zamiast odejść to robiłeś jakieś zdjęcia jej pamiętnika i będziesz pozywał Holandie do Strasburga za to że skierowali cie na ewaluacje psychiatryczną? Lol.

Szczerze? Sam bym cie na taką ewaluacje skierował, tylko na podstawie tego co tu pisałeś.
Jak mawiała moja prababcia: nie ma męczenników, są tylko ochotnicy.
  • Odpowiedz
  • 1
@sikejsikej: Może nie o obywatelstwo ale tak broniłem ją przed deportacją. I nie tylko, ratowałem jej też rodzinę na Ukrainie.

@Alinoe_83: To bardzo miło że ty wiesz jak "to" działa

@dondussy: Już Ci nie odpowie bo został zablokowany, za dużo się nasłuchałem tego typu tałatajstwa
  • Odpowiedz
  • 2
@sikejsikej: Ubierając to w słowa mojej żony: "Miałeś syndrom zbawiciela i sam jesteś sobie winny że Ci to robiłam". Nie zaprzeczam, ale już się wyleczyłem i teraz chce tylko sprawiedliwości.
  • Odpowiedz
  • 10
Jak mawiała moja prababcia: nie ma męczenników, są tylko ochotnicy.


@thorgoth
jak kogoś potraci auto, albo dostanie raka to też ochotnik?

Proste teksty, prostych ludzi na wyjaśnienie sobie rzeczywistości. Niestety rzeczywistość czesto już taka prosta nie jest.
  • Odpowiedz
@thorgoth: domorosły psycholog się znalazł co będzie oceniać przyczyny pozostawania w przemocowym związku przez 3 lata na podstawie 15 zdaniowego wpisu. Później gadanie „ciekawe czemu mężczyzna popełnia samobójstwo 7 razy częściej niż kobieta”. Ustaw się razem z tymi ludźmi co chce ich skarżyć OP bo dla nich też nie do pomyślenia było żeby kobieta mogłaby być winna tej sytuacji i winili za to mężczyznę.
  • Odpowiedz
@corpseRott: złożyłem kiedyś w Holandii skargę na pracodawcę, wysłuchali jego wyjaśnień i stwierdzili że to on mówi prawdę i że ja się zgodziłem żeby mnie #!$%@?ć, koniec sprawy
  • Odpowiedz