Wpis z mikrobloga

Jjbie to mobiWAWA to jest takie guwno i dramat że jprdl
Już samo kupienie biletu jest upierdliwe bo #!$%@? trzeba ręcznie przepisywać dane karty albo logować się na konto google
Brak integracji z plastikiem
Co chwila trza się logować od nowa
I teraz najlepsze - brak NFC tylko te durne kody QR które gurwa NIE DZIAŁAJĄ na bramkach w M2 😠😡🤬 i se tak można stać jak debil ileś minut i próbować bezskutecznie przejść przez pieprzoną bramkę xd ;///
No nie widzę w sumie żadnej znaczącej przewagi nad plastikiem za to całe mnóstwo wad i nerwów zszarganych ehhh

#warszawa #ztm #gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #mobiwawa
  • 8
  • Odpowiedz
@Chodtok dzień w dzień wchodzę na kodzie QR z mobiWAWA i nie widzę problemu. Nie mam też problemu z logowaniem do konta, zrobiłem to raz i tyle.

  • Odpowiedz
  • 0
Ale m1 czy m2
Bo to pierwsze to bez problemu
Ale to drugie to dramat
I machałem nim jak debil kilka minut aż jakaś babka się zlitowała i mnie wpuściła na swój plastik :/
A co do logowania to kiedyś się spieszyłem mocno i chciałem wejść do metro i okazało się że muszę na nowo przechodzić całą procedurę logowania z tym jakimś węzłem durnym
Ale we wpisie miałem na myśli akurat to
  • Odpowiedz
Ale m1 czy m2


@Chodtok: M2

I machałem nim jak debil kilka minut aż jakaś babka się zlitowała i mnie wpuściła na swój plastik :/


a ja zawsze przechodzę obok takich, podkładam telefon i przechodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie rozumiem w czym ludzie mają problem...
  • Odpowiedz
W tym że to #!$%@? gówno nie działa


@Chodtok: raczej problem jest po stronie operatora telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) większość ludzi nie wiem czemu macha rękami jak wiatrak

  • Odpowiedz
trzeba robić doktorat z przykładania telefonu pod odpowiednim kątem


@Chodtok: odkryłem jak przyłożyć telefon przy drugim użyciu, rzeczywiście doktorat
  • Odpowiedz