Wpis z mikrobloga

ale o co wam chodzi xd łaziłem po tych sklepach, w zasadzie tylko o jedna kamizelka miała tył w kolorze przodu xd


@Shatter: mnie nie chodzi o to, że różne kolory/materiały, tylko że kamizelka na koszuli bez marynarki to ubiór kelnera. W atmosferze rozluźnienia zdejmujesz marynarkę i pokazujesz samą kamizelkę na koszuli, ale marynarkę masz - w ręku, na oparciu krzesła. Jak nie masz, to wyglądasz jak kelner ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Shatter: nie słuchaj tych pożal się Boże ekspertów. Jak spoko kamizelka to można tak nosić. Unikaj tylko mono kolorów bo wtedy faktycznie trochę jak kelner.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Anamana ciemnogranatowy garnitur sobie znalazłem tylko ze do niego kamizelka ma kolor garnituru tylko z przodu, tył to jest czarny 'śliski' materiał. Przód wełna. No i nie wiem czy to wygląda estetycznie po prostu xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@UszatyBloger @Anamana no to mnie uspokoiliscie, bo oferta kamizelek z jednolitego materiału jest znacznie węższa, a przy okazji trzeba dorzucić parę groszy do i tak niezbyt tanich zestawów. Poniżej 2000 chyba nie znalazłem garnituru 100% wełna z kamizelką. Dzięki
  • Odpowiedz