Wpis z mikrobloga

Czy jest opcja kontroli listy w #tivimate tak by mozna bylo ja zarejestrowac na 2 urzadzeniach, ale tylko jedno dzialalo w tym samym czasie ? Szukqm mozliwosci onylkowego wlaczenia 2 urzadzen w tym samym czasie co skutkuje I dostaniem bana na #plusx czy innym #teleelevidenie.

Ewentualnie jakas darmowa lista z tvn24?

Raz na ruski rok przyjezdza do mnie testing I w pokoju goscinnym chcialbym dsc mu mozliwosc wlaczenia tvn24 wlasmie.
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Grzegorz93: no I tu juz trzeba sie zaangazowac dodatkowo. Musisz wejsc, wykupic, przepisać ten link, posegregować listęw takiej kolejności jak chcesz, sprawdzić czy działa itd.
Niby nic, ale taki check byłby fajny
  • Odpowiedz
  • 1
@pawelas87: no to teraz zastanowmy sie. przyklad: telewizja tvn. 2.15 mld przychodu z czego tylko 300mln to przychodyu z VOD oraz telewizji kablowych.
ergo: tak naprawde telewizja zarabia na tym, ze ja ogladasz, nie ma znaczenia gdzie.
dziekuje, dobranoc.
Pirace od lat 90tych, tylko nosniki sie zmienia.
  • Odpowiedz
@pawelas87 a ten dalej się pruje i ma ból dupy 🤦 wchodzę tu rzadko ale gdy już jestem to jak zwykle w kółko komentarze o podobnej treści... Musisz mieć strasznie nudne życie a wykop i temat iptv to Twoja jedyna rozrywka.. Szczerze to żal mi Ciebie...
  • Odpowiedz