Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że w pewien sposób niesamowity jest ten rząd. Oni robią dosłownie wszystko wbrew swoim wyborcom xD No może poza rozliczeniami na początku czy odbieraniem TVP/prokuratury. Tak jak PiS był skrajnie populistyczny i dla dodatkowych głosów byliby skłonni być za aborcją, tak tutaj jest wprost przeciwnie xD

Przecież oni powinni np. to CPK budować nawet jeśli są przeciwni. Tymczasem skaczą wokół tego tematu jak totalni amatorzy, co mnie boli najbardziej jako zwolennika tego rządu. Naprawdę nie mogę patrzeć na amatorszczyznę ekipy Laska. Jeśli zaoraliby ten projekt w 1 dzień - trudno, ale to co robią jest najgorsze. Nie wiem, czemu oni sami sobie robią taką krzywdę, ale to wygląda jakby banda Januszy się do tego dobrała.

#polityka #4konserwy #neuropa #sejm
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@garfild1994g: na to akurat mam wywalone. Ludzie, którzy wierzą w obietnice polityków są stuknięci. Chodzi mi o realne działania i realne rządzenie. Nadal oceniam pozytywnie, bo na tle PiS, ale patrząc politycznie na to co oni robią, to ja nie widzę pozytywnie następnych wyborów, bo sami sobie szkodzą, nie czaję tego
  • Odpowiedz