Wpis z mikrobloga

@kalafi0r to jeszcze nie nauczyłeś się gdzie 3 Polaków tam 5 opini, z czego 2 skrajne, jednak zupełnie nie związana z tematem, a 4 z nich nie obchodzą pozostałych
  • Odpowiedz
  • 38
@noipmezc pewnie o cpk uslyszales od stanowskiego 3 miesiace temu i swirujesz znawce. Daj pracowac ekspertom a ty sie zajmij tym co robisz na codzien (naucz sie w koncu kodu na bułke czy tam obslugiwac paleciak)
  • Odpowiedz
@kalafi0r: przez 30 lat nie potrafili ogarnąć sensownego rozkładu i sensownej komunikacji kolejowej między największymi miastami, a chcą budować lotnisko, z którego samoloty mają odlatywać tak często, jak odchodzą tramwaje spod Centralnego xDDDD
  • Odpowiedz
@noipmezc: No co trzeci nie odróżnia, już lepiej?
Gość zasadniczo ma rację, ekspertów od lotnictwa ostatnimi czasy mamy od #!$%@?. Sami znawcy co to głos zabierają. Zupełnym zbiegiem okoliczności narracja niemal kropka w kropkę za tym opalonym sprzedawczykiem z yt albo od Bogów dla ludzi z Brighton.
  • Odpowiedz
@kalafi0r: Jestem przeciwny PIsowi
ale jestem ZA CPK.
- super siec drogoa i kolejowa z całej Polski do tego miejsca
- duże lotnisko bardzo na wschód tańsze loty bardziej za granicę.
- więcej lotnisk, więcej konkurencji i może się okazać że u nas loty będą tańsze do Filipin niż z Frankfkurta
- cargo , świat idzie w strone szybkich przesyłek więc to też będzie rosło

Ogólnie pierw powinniśmy się skupiać na
  • Odpowiedz
@niebadzogrem również jestem za CPK, ale umówmy się, że tamten rząd zrobił sobie z tego wydmuszkę. Przez tyle lat wyciągnięto mnóstwo kasy, wydano kasę na marketing nieistniejącego miejsca, które nawet nie zaczęło powstać. Do tego zatrudniono ponad 21 osób na marketing xddd piękne #!$%@? kasy.

Za część pieniędzy, które wydano na CPK mają rozbudować lotnisko i zwiększyć liczbę pasażerów z 20 do 30 milionów - dobra decyzja.

CPK powinno powstać i mam
  • Odpowiedz
mają rozbudować lotnisko i zwiększyć liczbę pasażerów z 20 do 30 milionów - dobra decyzja.


@Ka4az: umówmy się, jak ktoś już latał co nie co i zwiedził trochę lotnisk to wie że lotnisko Chopina to jest nieśmieszny żart, i rozbudowa z 20 do 30 mln to właściwie nie robi różnicy.
  • Odpowiedz
Ale mnie bawi to społeczne poparcie dla CPK.


@kalafi0r: tego poparcia nie ma, to tylko grupka opłaconych trolli tak głośno ujada i wydaje się, że jest ich wielu
  • Odpowiedz
@kalafi0r: każdy kto przesiadał się kiedykolwiek z lotniska na lotnisko w dowolnym mieście na świecie wie że #!$%@? o triporcie Okęcie-Radom-Modlin to właśnie #!$%@? dla debili, które powinno dyskwalifikować z dyskusji.
Podobnie jak rozbudowa Okęcia, na którą nie ma miejsca bez wyburzania osiedli mieszkaniowych i przesuwania obwodnicy.
Najpierw ujebią CPK obiecując rozbudowę Okęcia, a po 2 latach powiedzą że coś źle obliczyli i jednak nie da się rozbudować Okęcia bo przeszkadza
  • Odpowiedz
@kalafi0r Przecież dosłownie specjaliści i eksperci byli pytani od 2010 do teraz i wszyscy opowiadali się za lotniskiem

Jest zupełnie na odwrót, sam kreujesz się na specjalistę który wie że to lotnisko nie wypali a głupi eksperci nie weszli na wykop i nie przeczytali twojego komentarza że się nie znają

https://siskom.waw.pl/komunikacja/lotnisko/CPL/analiza_2010/cpl_analiza_2010_raport_glowny.pdf

Jak mówiłem dali się wypowiedzieć ekspertom nie raz ale wiaodmo hyhy stanowski chłopsko rozumowy wykopek wie lepiej xD dajmy się jeszcze
  • Odpowiedz
  • 1
@typ53B: to taka hiperbola trochę była, myślałem, że jednostkom tak inteligentnym wypowiadającym się z taką pewnością siebie o miliardowych inwestycjach nie trzeba wszystkiego jak krowie na rowie.

@visez @Szalom Gdzie ja robię z siebie specjalistę? XD

Widzę, że mój post nie został zrozumiany. Więc może jaśniej

Ja nie wchodzę w ogóle w dyskusje czy CPK jest potrzebne, czy jakiś tri port czy rozbudowa Okęcia bo się na tym nie znam. Tak
  • Odpowiedz
  • 1
@proszebardzo2 Jaki kurna triport XD
Modlin na zadupiu bez żadnego połączenia kolejowego, którego nie można rozbudować bo jest w okolicach terenów natura 2000.
Chopin czynny od 6 do 20 i płacący kary za hałas, też nie ma gdzie go rozbudować.
Radom, zadupiu z którego nikt nie lata.
Cała platforma XD.
  • Odpowiedz