Wpis z mikrobloga

Bez względu na to czy ktoś jest za CPK czy przeciw, to powiem Wam, że takiej sekty jak w tym przypadku to nie widziałem od czasów anty-szczepionkowców w 2021. Wtedy tak samo w Internecie nie można było mieć zdania popierającego szczepionki, bo trolle robiły zmasowane ataki, pluli na wszystkich w koło, manipulowali, wrzucali jawne fake newsy, posuwali się do gróźb i część nawet dostała za to wyroki. Zostać karanym i nasrać sobie w papierach, bo ktoś ma inne zdanie niż ja, więc muszę mu grozić XDD

Tutaj widzę podobny fanatyzm u Mariuszy jak wtedy u cumractwa i innego odpadu społecznego. Jeszcze zdziwieni, że nie ma rzetelnej debaty na ten temat. No ciekawe kto widząc atmosferę wokół CPK nakręcaną przez "Brightoniarzy", będzie chciał na spokojnie debatować i podać kontrargumenty firmując je imieniem i nazwiskiem, żeby potem czytać masę hejtu, gróźb oraz wyzwisk od sfrustrowanych Mariuszków z magazynów, którym PiS wmówił,że jak coś jest DUŻE i mają to NIEMCY, rozumiesz NIEMCY TO MAJĄ, to w ogóle nie wolno tego kontrolować i trzeba budować na ślepo jak najszybciej XD

#cpk #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #neuropa
  • 34
  • Odpowiedz
@Lambo994: bo bardzo łatwo się rozporządza nie swoimi pieniędzmi, i to bez żadnej odpowiedzialności
potem te same mariuszki w znalezisku o jakimś urzędniku który popełnił błąd napiszą, że urzędnicy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje działania ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 118
@Lambo994 Lanie betonu to największa szansa w dziejach Polski !1!1!
Rozwój nauki, sztuczna inteligencja i automatyzacja są dla leszczy. Tylko jedyny prawdziwy patriotyczny, katolicki port lotniczy jest nadzieją w rozwoju tego kraju!
  • Odpowiedz
  • 3
@Logan00 Bo to są osły nie potrafiące łączyć kropek i wyciągać wniosków przyczynowo-skutkowych. Nie bez powodu muszą #!$%@?ć na taśmie i brać masę nadgodzin, żeby żyć na jakimś poziomie, bo ich mózg nie pozwala na więcej. Potem tacy pierwsi pchają się do zabierania głosu w sprawach nie mając pojęcia i wybierają władzę, a efekty ich wyboru przez 8 lat są widoczne.
  • Odpowiedz
@Lambo994: Zestawienie zwolenników CPK z antyszczepionkowcami i budowanie narracji tak, jakby były to analogiczne przypadki to jeden z najbardziej  żałosnych chwytów erystycznych, jakie widziałem na tym portalu xDDDD

Bez względu na to czy ktoś jest za CPK czy przeciw


Po czym dajesz narracje ANTY jedynie wobec zwolenników CPK i przedstawiasz ich jako ciemny PIS'owski lud

rozumiesz NIEMCY TO MAJĄ


a do tego zakompleksiony na punkcie zachodu, co nawet nie jest spójne,
  • Odpowiedz
  • 10
zestawienie zwolenników CPK z antyszczepionkowcami i budowanie narracji tak, jakby były to analogiczne przypadki to jeden z najbardziej  żałosnych chwytów erystycznych, jakie widziałem na tym portalu xDDDD


@archubuntu: tym bardziej, że to przeciwnicy CPK uwielbiają powtarzać argumentację typową dla antyszczepów o przekupionych ekspertach.

No i oczywiście - nie ma rzetelnej debaty o CPK, bo przeciwnicy mają być wyzywani. 2 zdania wcześniej ten sam typ pisze o "mariuszach z brajton" i "odpadach
  • Odpowiedz
  • 15
@archubuntu Nie, ja nie mówię o zwolennikach CPK, tylko o FANATYKACH piswoskich, którzy chcą o CPK pogryźć, gdy ktoś ma inne zdanie. Zwolennicy są w stanie przyjąć argumenty drugiej strony oraz dyskutować. A okopani fanatycy tego nie zrobią tylko będą obrażać, wyzywać i odgrażać się.

Tak samo jak była różnica między przeciwnikami obowiązkowych szczepień, którzy spokojnie argumentowali to poglądami i przekonaniami. A prymitywnymi oszołomami anty-szczepionkowymi wysyłających groźby śmierci lekarzom. Jak nie widzisz
  • Odpowiedz
no tak, po co się rozwijać, w ogóle po co robić cokolwiek, skoro u Niemca jest wszystko?


@DickSlinger9000: Tu bardziej chodzi o to, że nie ma sensu pakować kasy w analizę, która była zrobiona na kolanie przez gościa, który jest architektem i nie ma nic wspólnego z transportem: https://businessinsider.com.pl/gospodarka/100-mld-zl-na-system-kolei-przy-cpk-wymyslil-go-jeden-czlowiek/sg7ecw2

Po prostu nie ma żadnych konkretnych analiz w sprawie CPK. To jest z dupy projekt
  • Odpowiedz
Rozwój nauki, sztuczna inteligencja i automatyzacja są dla leszczy. Tylko jedyny prawdziwy patriotyczny, katolicki port lotniczy jest nadzieją w rozwoju tego kraju!


@Bashful: Why not both? Logistyka to bardzo ważny sektor gospodarki - inwestycje w tym zakresie są potrzebne, być może nie pod postacią CPK. Tym bardziej potrzebne jest obranie przez Polskę jakiegoś kursu i rozwinięcia u siebie pewnych nisz technologicznych. Póki co ta nasza transformacja wygląda tak, że za zyski
  • Odpowiedz
Bez względu na to czy ktoś jest za CPK czy przeciw, to powiem Wam, że takiej sekty jak w tym przypadku to nie widziałem od czasów anty-szczepionkowców w 2021


@Lambo994: jak to nie jest opłacone to ja nie wiem co to jest. Wrzuć na głównej komentarz podważający tego cudaka to w 3 minuty masz 10 minusów, bez żadnego komentarza xD
A jak ktoś po pół godziny odniesie się do twojego argumentu
  • Odpowiedz
podać kontrargumenty firmując je imieniem i nazwiskiem, żeby potem czytać masę hejtu, gróźb oraz wyzwisk


@Lambo994: sskoro nie jestes gotowy na krytyke swojej wypowiedzi to nie powinienes ich wyglaszac
  • Odpowiedz
@Lambo994: Jakieś 10 lat temu PKP IC wprowadziło Pendolino (również DARTa i FLIRTa, ale to trochę inna kategoria). Wtedy środowiska, które dzisiaj są wręcz "wyznawcami" CPK krytykowały ten pociąg właściwie za wszystko. Wówczas ta krytyka była "po linii" partyjnej i przypuszczam, że dzisiaj jest tak samo z CPK

Tak, uważam że CPK i KDP w jakiejś formie w powinny powstać.
  • Odpowiedz
  • 4
@pieknylowca Ale piękny fikoł Mariusza XD Między konstruktywną krytyką a prymitywnym hejtem i groźbami karalnymi jest droga jak z Moskwy do Lizbony. Ci którzy muszą grozić innym,żeby wygłosić swoje poglądy pokazują, że nie mają racjonalnych argumentów i muszą nadrobić je groźbami oraz wyładowaniem frustracji. Nie wspominając jakie świadectwo bycia prymitywem sobie wystawiają.
  • Odpowiedz
@Lambo994: co do tego CPK, dawniej CPL, zbudowałem pewną analogię, może głupią, ale chyba czas ją zaprezentować.

Janusz Filipiak, założyciel Comarchu miał w posiadanie Rolls-Royce'a. Jak tłumaczył w jednym z wywiadów, te auto było potrzebne do jednej rzeczy- robiło dobry grunt pod interesy. Oczywiście chodziło o pewną prezencję robiąc kontrakty z najbogatszymi ludźmi na ziemi. Sęk w tym, że Filipiak, oprócz wyzyskiwania stażystów, zbudował najpierw firmę, mogącą obsłużyć duże zlecenia, a
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny Tu chodzi tylko o kolej, i to i tak bez igreka z Wwy do Poznania i Wrocławia. Tak, to sporo pieniędzy i można to zaorać pewnie bo te inne linie nie były na jakimś zaawansowanym poziomie projektowym ale nie przekreśla to idei samego lotniska

@Lambo994 Już cię inni wyjaśnili, ja tylko od siebie dodam że ty akurat brandzlujesz się do tego prześwietlenia, a gdzie masz to prześwietlenie? Gdzie masz jakąś komisję
  • Odpowiedz
@Bashful Sprowadzanie budowy lotniska, kiedy na całym świecie komunikacja światowa od lat opiera się na lotnictwie (w tym biznesowa) do lania betonu to najbardziej pseudointelignetny i prostacki argument jaki widziałem
  • Odpowiedz