Wpis z mikrobloga

Hahahha nie moge no po prostu nie wierze z tego jak ludzie moga byc krotkowzroczni i jak latwo potrafia zapominac o roznych rzeczach xDDDD Po smierci Majora czesc osob sobie beke walila, ze "ooooo teraz Majora zalujecie ciekawe czy tez tak bedziecie lamentowac i bedzie wam szkoda dobrego czlowieka jakim byl Kononowicz jak umrze". Oczywiscie zawsze bylo wtedy pisane, ze "na pewno tak nie bedzie Kononowicz jest 100x gorszym czlowiekiem nie bedzie mi go szkoda zasluguje na wszystko co najgorsze". A co sie teraz dzieje? Grubas troche zdziadzial, zdemencial i co robia gamonie? Rozpaczaja, ze biedny starszy pan nie zasluguje na taki los ojojojoj jaki on biedny mleczna #!$%@? go wykorzystuje. Glupota ludzka nie zna granic. Ja radze sobie przypomniec co ten bydlak wyprawial cale zycie. Jak znecal sie chocby nad psem trzymajac go na metrowej smyczy gdzie pies sie taplal we wlasnym gownie. Ten gosc jest czlowiekiem bez zalet. Nic, zero nie da sie znalezc chocby jednej jego pozytywnej cechy nawet naciaganej a tepaki co ktorys placza, ze biedny Krzysio wykorzystywany przez zlego Slaweczka. Przeciez na takich co to pisza to nawet szkoda sliny. Zabitej muchy na scianie mi bardziej szkoda niz tego barachla. Aha i zeby nie bylo. Ja grubasowi zle nie zycze ani swojej reki nie przykladam do pogorszenia jego sytuacji. Po prostu nie jest mi go w ogole szkoda i tylko tyle.
#kononowicz
kamil-tika - Hahahha nie moge no po prostu nie wierze z tego jak ludzie moga byc krot...

źródło: Screenshot 2023-10-03 19-53-28

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Jeżeli odnosisz się m.in. do mojego wpisu, to nie uważam konona za "biednego krzysia misia", a nie podoba mi się usprawiedliwianie tego, co robi Sławek, tylko dlatego, że kononowicz jest kononowiczem.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Pewnie wyjdę zaraz na frajera spod bramki, ale byłem kiedyś u Kononowicza w czasach przed Sławkowych i musisz niestety uwierzyć mi na słowo, że to był nawet zabawny gość, o umyśle 5-latka co prawda, ale nadal. Nie chciał pieniędzy, potrafił ugościć i poczęstować, nie był wulgarny i zawładnięty jakimś dzikim szałem. To Sławek spowodował jego psychozę i stałą kontrolę, wystarczy włączyć parę filmów sprzed lat, jak Konon wypowiada się do
  • Odpowiedz
@kamil-tika: wiekszę bekę mam z nietypowo inteligentnych co oceniajq knura jakby był osobq zdrowq psychicznie bez deficytów intelektualnych. Knur to żaden bydlak tylko 5-latek w ciele 60-latka co mu bronek (socjopata z białorusi) lania na dupę nie spuścił od 20 lat i takie są tego skutki. Nerka głodził bo nikt go nie nauczył jak dbać o zwierzęta, zresztą czego się spodziewać o intelektualnym przedszkolaku. A, no i knur 7, 8 lat
  • Odpowiedz
@twoj-stary-pijan-jak-cie-robil: dokładnie

@kamil-tika fakt, że oceniacie upośledzonego gościa, którego deficytów nie skompensowała ani szkoła ani bliscy, tylko traktujecie go w kategoriach złego, wyrachowanego człowieka, stawia Was w rzędzie ludzi o niewiele wyższym potencjale intelektualnym i niższym poziomie etyczno-moralnym.
  • Odpowiedz