Wpis z mikrobloga

#hearthstone
Zagrałem dzisiaj w tą „grę” i muszę wam powiedzieć, że to straszny syf. Natrudziłem się zeby sobie zmodyfikować talie z trudem doszedłem do tego Golda i na koniec mi #!$%@?ło, że mi cofa ranking, bo jest nowy miesiąc xD nie dość, że typy graja gotową talie king lich i trzeba się spocić zeby z nimi wygrać, bo maja gotowe synchron kart to jeszcze gra stara cię na sile wymusić pay2 win. Serio nie polecam marnować czasu na ten ściek. Szkoda życia. A nawet jak ogarniesz karty (deck) z neta, to i tak ci po bodaj 3 miechach zmienia metę i musisz na nowo sobie coś ogarniać, jeśli chcesz mieć trochę satysfakcji z gry (ze stworzonej przez cb talii) o zmarnowanych godzinach nie wspomnę…
Wole czasem w szaszki pograć, nieporównywalne zadowolenie z wygranej gry.
  • 14
  • Odpowiedz
  • 1
@0x686578: o typie nie wiesz z kim rozmawiasz xD zagralem w duzo gatunkow gier ale ze pewnie obrazilem akurat twoja gierke i zmarnowales na nia w chu czasu to sie tyrasz xd elo ziomek
  • Odpowiedz
@kocurrek32: Usunąłem swój poprzedni komentarz ponieważ nie zgadzam się z większością rzeczy o których napisałeś. Ty opisałeś proces działania karcianki który istnieje od początku jej istnienia i jest już nieodłącznym elementem gry.
Uważam, że gra się stacza na dno i jest nie do odratowania z innych powodów, takich jak: Okropny balans, głupie zmiany, otk decki, blizzard traktujący graczy jak idiotów.
Niestety największym problem tej gry jest taki, że nie ma dla
  • Odpowiedz
  • 1
@Wimix21: podtrzymuje swoje zdanie, im dluzej bedziesz grac tym bardziej przekonasz sie jak ta gra... wroc. tworcy robia cie w bambuko by zarobic na wyplate :x kosztem twojego zycia
  • Odpowiedz