Wpis z mikrobloga

#przegryw wale szczury po 0,5g nie mając zielonego pojęcia co to za substancja (pisali ze mdma ale 4 razy tansze, wiec śmiem wątpić) ani w jakim stopniu mi to szkodzi
Ja sam siebie nie rozumiem, piszą na hyperze ze +/- 100-200mg na szczura, a ja co... ja nie wiem, to chyba można pod zachowania autodestrukcyjne podciągnąć
#narkotykizawszespoko
  • 31
  • Odpowiedz
@Koksixk: moja hipoteza jest taka, że mdma ma się wchłaniać wolniej i delikatniej, żeby osiągnąć pożądany efekt delikatnej euforii i miłości do wszystkiego w zasięgu wzroku. walenie po nosie wystrzeli szybko i za mocno co marnuje potencjał tej wspaniałej substancji. Efekty również szybciej ustępują. nos jest do kryształów XD
  • Odpowiedz
Już podpowiadam, co to, bo wiem.

Alfametaklefabutamefedron, prawdopodobnie pozbawiony siódmej grupy OH ( być może także piątej)

Prawidłowo dawkowanie - 0,0468 grama donosowo w przedziale czasowym 36 - 38 minut.

Dziękuję, że mogłem pomóc.
  • Odpowiedz
@WirtuozPrzegrywu: Ja tez sie robiłem żółty na twarzy jak tak ciagnalem ze 30h posiedzene bez snu xd Ale to mniej więcej były moje maxy.

Więc jak Ty już masz 48h bez snu to marsz do kibla #!$%@? co zostalo bo to juz najlepsze rozwiazanie
  • Odpowiedz