Wpis z mikrobloga

@Vedar nic nie drgnęło, to tylko takie pitu pitu. Jak przychodzi co do czego to wiadomo co się liczy i nie jest to na pewno inteligencja czy szacunek do drugiej osoby. To tak jak faceta spytasz co się dla niego liczy. Publicznie żaden nie powie że zgrabna dupa i duże cycki tylko też będzie wymyślać coś o inteligencji i takie tam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • Odpowiedz
@Vedar: odpowiedzi typu figura, mowa ciała, pewność siebie to ładne zamienniki słowa wygląd, to wygląd determinuje te cechy przy pierwszym wrażeniu.
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: jakbyś ogarniał życie z punktu inteligentnej osoby a nie przytłumionej intelektualnie to byś wiedział że ta 'gruba " może schudnąć a głupia się nagle mądrzejsza nie zrobi
Dla tępych facetów to obojętne co laska ma w głowie byle dobrze wyglądała , ale jak pogadasz z INTELIGENTNYM facetem który coś osiągnął to najczęściej jemu zwisa czyjąś waga bardziej niż to jakim człowiekiem ta laska poprostu jest
  • Odpowiedz
@Vedar bo to o czym mówisz to standard. Dopiero potem się liczą oczy i inne pierdy.

Mnie też w kobietach pociąca samodzielność, ambicja i empatia, ale żeby się z nią związać to musi być jeszcze ładna xD
  • Odpowiedz
@Linnior88: czyli jakieś 99% ludzi jest tępych , tylko nie ty xd
Na prawdę inteligenta osoba nie wywyższa się, nie uważa się za mądra, o inteligencji jako argumencie w dyskusji najczęściej wspominają niedowartościowane, toksyczne osoby
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: to że ty nie rozmawiasz z mądrymi osobami nie znaczy że każdy tak ma , mnie jakoś żaden ogarnięty facet nigdy nie obrażał za wygląd , zawsze to były jakieś opryszki neety albo kolesie co robią po kołchozach za najniższą i nic nie kombinują żeby sobie polepszyć życie
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: mnie takie wyzwiska nie ruszają bo wiem że nie pochodzą od osoby która szanuje , to jedno drugie to to że lekka nadwagą nie jest patologia, 3 miałam anoreksję i szczerze mówiąc mam więcej adoratorów odkąd mam wielką dupę i cyce niż jak byłam patyczkiem
  • Odpowiedz
@Vedar: ehhh bo to są podstawy, jak widać nie wspominały też o dwóch rękach i nogach. Szczena, czteropak, wzrost i zera na koncie są dla MĘŻCZYZNY naturalne jak nogi i ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz