Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ziarenkokawy dobra wanienke, taka specjalna dla niemowlaka, podgrzewacz do butelek, podgrzewacz do chusteczek, laktator, poduszka do karmienia, jakas dobra i pojemna torba do wozka bo te co zazwyczaj daja w zestawie sa takie sobie, mis szumis tez spoko
  • Odpowiedz
@Limonene nie zawsze, nie kazdy wie, ze w ogole istnieje podgrzewacz do chusteczek, nie kazdy kupuje dobra wanienke, zwlaszcza jak to pierwsze dziecko i nie wie sie, ze taka „zwykla” przy niemowlaku jest do niczego, nie kazda mama, kupuje dodatkowa, pojemna torbe jak dostala w zestawie do wozka a predzej czy pozniej bedzie myslala nad zakupem bo tamte sa zazwyczaj za male, podgrzewacza do butelek tez nie ma kazda, lepiej sie dowiedziec
  • Odpowiedz
@stormi: to są na tyle specyficzne i osobiste rzeczy, że sami rodzice powinni je kupować. Nie ze wszystkim trafisz w gust, nie wszystko każdemu jest potrzebne. Może akurat nie chcą podgrzewacza do chusteczek, to samo się osiągnie trzymając chusteczkę przez chwilę w dłoni. Torba do wózka może się nie podobać. Po prostu wyprawkę taką typową kupują rodzice, dawanie wanienki przyszłej mamie jest dziwne. A bon jest jak najbardziej praktyczny, w smyku
  • Odpowiedz
@Limonene dziwne to jest twoje wyklucanie sie o prezent na baby shower, ze swoimi zapedami p0lki madki to na fejsbuka idz sie klocic, pyta, to odpowiadamy, dawanie wszystkiego przyszlej matce jest dziwne w takim razie, przeciez ona powinna juz wszystko miec? bon do smyka i bon na paznokcie, pozniej 800+ wpadnie to sobie dokupi co trzeba
  • Odpowiedz
@stormi: Jezu ale się zesrałaś XD ja się nigdzie nie kłócę, wiesz, nie musisz wszystkiego brać personalnie. To że się nie zgodziłam z twoimi pomysłami znaczy tyle, że się nie zgodziłam z twoimi pomysłami, a nie ze powiedziałam że jesteś beznadziejnym człowiekiem
  • Odpowiedz
@Limonene kto sie zesral ten sie zesral, typowa baba po 40, za Twoich czasow to moze sie podgrzewalo chusteczki w rekach i butelke grzalo wsadzajac ja pod pache ale w tych czasach nie trzeba
  • Odpowiedz