Wpis z mikrobloga

  • 0
@JoeGlodomor: wg mnie pokazali linię z jakiejś #!$%@? perspektywy, z której nic nie można było wywnioskować. Może się mylę, ale wydaje mi się, że oglądałem cały mecz i nigdzie nie wychodziłem by coś przegapić.
  • Odpowiedz
wg mnie pokazali linię z jakiejś #!$%@? perspektywy,


@Kaskaderek89: Linia jest wyrysowana według części ciała. Perspektywa ujęcia na boisku z wyrysowaną linią nie wiele ma do czynienia.

Natomiast ma dużo do czynienia perspektywa kamery która jedzie na linach. Z której oglądałeś mecz. Bo kamera nie zawsze jest idealnie w linii z zawodnikami a tylko z idealnego kąta 90 stopni mógłbyś to ocenić.

Ergo. Narzekasz na #!$%@?ą perspektywę ale sam z niej
  • Odpowiedz
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: tak, ale jakby realizator pokazał ujęcie z mojego posta z rozrysowanymi liniami to widz mógłby na własne oczy zobaczyć czy było czy nie. Oni pokazali ujęcie z jakiejś innej kamery, z której nic nie można było wywnioskować, nawet tego czy te linie są dobrze nałożone.
  • Odpowiedz
tak, ale jakby realizator pokazał ujęcie z mojego posta z rozrysowanymi liniami to widz mógłby na własne oczy zobaczyć czy było czy nie.


@Kaskaderek89: No tak bo realizator i ekipa ma czas rozrysowywać na 15 kamerach grafikę, żebyś sobie ocenił. Wybrali najlepsze ujęcie i tyle. Sędzia główy nie widział, VAR nie widział, boczni nie widzieli ale najważniejsze ze wykopek z kamery będącej "przed" zawodnikami widział xD.

z której nic nie można
  • Odpowiedz