Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w domu, oglądam film, zaraz idę na rower. Po prostu odpoczywam. Meanwhile kilku moich znajomych pojechało na majówkę w góry XD zamiast jechać 3,5h, jechali +6h. Raz ze nawigacja ich zle poprowadziła a dwa trafili na dwa wypadki i korek.

Pierwszy dzień po przyjeździe spędzili w hotelu bo byli zmęczeni podróżą XD Kolejki wszędzie, a żeby zjeść coś dobrego trzeba nieźle się natrudzić i uzbroić w cierpliwość. Typ ludzi którzy nie mogą wysiedzieć na dupie bo się naoglądali filmow gdzie każdy przedstawiony dzień to inna historia przepełniona akcją. Płyną tym samym nurtem rzeki co wszyscy, udają szczęśliwych na wrzucanych storisach a w wiadomościach prywatnych żalą się że im się już nie chce, że są zmęczeni i przytłoczeni. 90% ludzi których znam zakłada maskę do czego się nie przyznają i udają że jest im dobrze. Pokolenie sztucznie wykreowanych osobistości. To ja już wolę ominąć te tłumy i pojechać sobie w innym czasie co też planuje zrobić.

#zycie #majowka #urlop #oski #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow
  • 11
  • Odpowiedz
@eskejper: Ja to nie znam nikogo kto by pojechał na majówkę. Znajomi siedzą w domu, albo u znajomych na działce co najwyżej. Sąsiedzi jak patrzę to też wszyscy na stanowiskach, wczoraj było zbiorowe koszenie trawy xd. Ciekawe właśnie kto jeździ na te majówki w góry czy nad morze, chyba jacyś milionerzy patrząc po cenach xd
  • Odpowiedz
@eskejper: to debile jak odpoczywali cały dzień bo długo jechali. Ja na drugi dzień pakuję w góry, ale nie jeżdżę w Tatry w maju bo jest za zimno.
  • Odpowiedz