Wpis z mikrobloga

Nawet jak końca ma jakiś jeden czy dwa dobre pomysły, którym mogliby zdobyć wyborców, to wśród jednego dobrego pomysłu pojawiają się wśród nich szury, odklejeńcy, antyszczepy,, płaskoziemcy i wjeżdżają takie pomysły jak:
- Jezus królem Polski
- brak aborcji
-brak in vitro
- tworsenie państwa religijnego
- rozwody za zgodą biskupa xD
- karanie za in vitro
-wiezienie za ulotkę o aborcji
- kobieta to nie człowiek, tylko przedłużenie majątku mężczyzny

i dziesiątki równie głupich pomysłów.
Więc z jednej strony hejt na islam o muzlumanow z powodu ich Religi, a z drugiej chcą wprowadzić taki sam radykalizm.
Ograniczenia obywatela i zakazy to najwyższa forma wolności :D
Wcale nie trzeba być zwolennikiem lewicy, by zachować zdrowy rozsądek.
#konfederacja #bekazkonfederacji #prawactwo #polityka #wybory
  • 15
  • Odpowiedz
  • 2
@Matylda_Megara: To nie są durne pomysły. Ich elektorat jest po prostu durny. Takie psy ogrodnika, sami czegoś nie mają to zazdroszą innym. I zawsze znajdzie się ktoś winny np. gówniana praca to wina podatków, brak dziewczyny półki to curvy, nie uprawiam seksu to zakazać aborcji i in vitro itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@Matylda_Megara nie zapomnij wrzucić Owsiakowi do puszki, będziesz miała spokój ducha, bo co prawda dalej będziemy wydawać najmniej w Europie na usługi publiczne ale za to będziesz sobie mogła kupić jedną parówe w Lidlu więcej.

Neoliberałowie zawsze tacy sami, byle się nachapać i dalej żyć w gównie, nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Njal a coś poza jakimiś durnymi wycieczkami personalnymi?
Bo opierając się wyłącznie na pomysłach każdej z partii i jej programie wyborczym, to konfederacja gdyby częściowo wprowadziła swój program i częściowo program środowisk lewicowych i opozycyjnych miałaby szansę stać się poważnym graczem na polskiej scenie politycznej, bo na obecną chwilę kojarzona jest z głupimi pomysłami, jeszcze głupszymi żartami śmieszka, zwolenników pedofilii, szurów, dyktatury kościoła i baby, która nienawidzi kobiet, ale ta odeszla.
  • Odpowiedz
  • 0
@Matylda_Megara Gdyby Konfederacja wprowadziła swój program to mnie to generalnie gówno by obchodziło bo już i tak bym nie żył.

Rozwój biorąc przykład z Europy zachodniej? Łeee tam, ważne żebyś się mogła tanią kiełbacha napchać i dalej posiadać karte w debecie bez komornika.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jariii okej, też zwróciłam na to uwagę.
stawiają po stronie dobro Polaków - przynajmniej za takich chcą uchodzic. Żyłam w kilku różnych krajach i to, czym Polska na ich tle się wyróżnia, to tym że nie działa na rzecz poprawy jakości życia własnych obywateli i to nie jest w porządku.
Jednak pomysły konfy i ich reprezentaci w większości wzbudzają grozę o dobro narodowe.
W Polsce nie ma żadnej, zrównoważonej partii, która odpowiadałaby
  • Odpowiedz
  • 0
@Njal nie #!$%@? gościu..
Mam dość spory majątek jak na standardowego obywatela, prowadzę własną firmę, urodziłam się i wychowywałam poza Polską, mieszkałam w kilku krajach, więc mam porównanie.
Polecam coś takiego jak obiektywizm.
  • Odpowiedz
  • 0
@Matylda_Megara Jednocześnie wiesz że Polska nie działa na rzecz poprawy jakości życia obywateli i chcesz zabrać miliardy z podatku dochodowego i obniżyć koszty ZUSu kiedy na tle Europy zachodniej są już w tym momencie żalosne bo nawet nie śmieszne.

Szkoda dyskutować, takie pieprzenie jak ci liberałowie typu Matczak co CPK nie wybudują bo można za to wybudować mieszkania ale jak się powie że trzeba wybudować mieszkania to prędzej powiedzą byś się zadłużyła
  • Odpowiedz
  • 0
@Njal nie chce odbierać, nic takiego nie powiedziałam.
Powiedziałam, że takie pomysły są ciekawe z punktu widzenia statystycznego Kowalskiego.
Tak, są śmiesznie niskie w porównaniu z Europą zachodnią, ale zarobki są jeszcze bardziej śmieszne i jeszcze niższe niz tolerowane minimum w Europie zachodniej.
Należy dostosować potrzeby do rynku, a nie opierać się na statystyce i szukać przykładów poza krajem, bo w kraju są problemy.
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: ale bzdury i walka z chochołem. Chcesz rozmawiać merytorycznie, a podajesz zasłyszane pomysły, które nigdy nie były w planie i od których się odcinano. To tak jakbym ja pisał, że lewica jest za upaństwowieniem kobiet 18-40 do obowiązkowej obrotowej obsługi seksualnej towarzyszy ze zmianą co pół roku
  • Odpowiedz