Wpis z mikrobloga

Ehhh tragicznie wygląda ta różnica proporcji (1:110 vs 1:160, w rzeczywistości rakiety się różnią o 12m wysokości), nie będzie fajnie wyglądało przy Saturnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa razy więcej części niż Saturn ale wszystko poszło w launchpad. No i te naklejki kuźwa, w tak drogim zestawie eh #lego
Reepo - Ehhh tragicznie wygląda ta różnica proporcji (1:110 vs 1:160, w rzeczywistośc...

źródło: IMG_1772

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Reepo lipa lekka, liczyłem że akurat mi podpasuje do Saturna na bieda launchpadzie (,)

Może chociaż boostery i klocki z rakiety podpasują do zrobienia zbiornika do promu.
  • Odpowiedz
@Reepo: Tez jestem zawiedziony. W ideas mial byc w zblizonej skali do saturna. Jeszcze dystrybucja ekskluzywna i wysoka cena. Bylem podjarany ale jak poznalem szczegoly raczej odpuszcze. Lepszy wybor to lazik ksiezycowy.
  • Odpowiedz
@Reepo: Tak, wiem. W mojej ocenie Lego zajumalo ten projekt dla siebie. Nawet autor tych rakiet z Ideas pisal, ze #!$%@? ruch ze strony lego w komentarzach pod tym projektem i inni tez nie byli zadowoleni miedzy innymi przez to ze skala jest mniejsza. Ponadto, 80% klockow z tego setu idzie na ta wieze startowa do ktorej juz nie wstawi sie saturna bo jest za mala dla mnie podwojny strzal w
  • Odpowiedz