Wpis z mikrobloga

@Smarek37: Pokaż jak ktoś dehumanizuje Ukraińców w takich filmikach. zacznij się śmiać ze śmierci Ukraińców to też ci mordę będę chciał zamknąć, a przynajmniej uśmiech zmazać. Więc nie mów o obrońcach kacapstwa. Zaczęli wojnę i są ludźmi z krwią na rękach. nawet zbrodniarze wojenni , którzy pastwili się najbardziej są ludźmi. (Jakby byli orkami albo robakami to może by nawet usprawiedliwiało to ich zbrodnie.) Jak będzie ktoś dehumanizował nawet mojego prywatnego
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin: posypać głowę popiołem? Chyba cię pogięło. Co ten komentarz ma niby pokazać? Przecież temat mobilizacji na Ukrainie i ta udawana troska o nich to jest od jakiegoś czasu wasz kolejny temat propagandowy. Weź się nie ośmieszaj i nie wrzucaj tu takich fikołków XD
  • Odpowiedz
@Smarek37: Ty nie jesteś OP, który twierdzil, że jest co raz śmieszniej. Chyba, że jesteś multi Roberta? Mi jest żal, że jest wojna i giną ludzie zamiast prowadzić wymianę handlową, konkurować w sporcie, podróżować i budować świat. Jakby odłożyli broń to nie było by tej wojny. Więc sam widok walki w obronie nie ściska mi serca. No i dobrze niech będą napastnicy zabijani. Tylko szacunek do zwłok, przeciwnika itd. to nas
  • Odpowiedz
@Smarek37: pisze do ciebie bo mnie zaatakowałes pod postem tego OPka co nie ma zdrowej psychiki. @robertkk jestem bardziej Polski niż ty Dymitro. IWANEK to niemieckie określenie na kacapów to jesteś pewnie na poniemieckim kiblu. Przywiozła cię mama z Ukrainy
  • Odpowiedz
@Smarek37: Pytałeś:

To pokażcie chociaż jeden wasz komentarz oburzenia ze śmierci Ukraińców

Dostałeś komentarz broniący młodych Ukraińców przed zmieleniem i krytykujący posyłanie ich śmierć.
Czyli bez niespodzianek nie masz ani godności ani honoru ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
ylko nie śmieje się ze śmierci pod każdą postacią jak OP


@hurraoptymizm: ja tylko ze śmierci rosyjskich terrorystów. Moga też zostać inwalidami, wtedy nawet lepiej.
  • Odpowiedz