Wpis z mikrobloga

Szkoda, że grubego zamknęli. Kiedyś lubiłem jego streamy, jak się odpalał i wyzywał wszystkich dookoła. Pamiętam tę jego akcję z wystalkowaniem carrionera. Śmieciowe tak wjeżdżać komuś na prywatę, ale za to dymy były pierwszorzędne. Wiedziałem o jego krzywych akcjach z przeszłości, ale nie sądziłem, że jest aż tak pokrzywiony. Raczej uważałem go za mało szkodliwego frustrata. Cóż mam nadzieję, że klawisze go dobrze chronią w tym więzieniu, bo jakby nie patrzyć dostarczył mi wiele rozrywki.
#carrioner #okiemfabiana #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@PraiseGodPL: Pedo, i to na 15 lat. Już kilka lat temu były informacje, że jest nagranie, na którym zmusza jakieś gówniary poniżej 15 roku życia do seksu, ale on sam bronił się na wykopie, że to pomówienia. To było już po tym gdy mu policja zajęła kompa prawdopodobnie też w związku z tą sprawą i przestał nagrywać na youtube. Potem już tego nie śledziłem, ale raczej o to chodzi.
  • Odpowiedz
Chyba mocno jestem do tyłu. Kiedy zamknęli Fabiana i za co?


@PraiseGodPL: Nie pamiętam kiedy dokładnie, ale ta akcja miała miejscu już kilka dobrych lat temu bodajże jeszcze przed epidemią covidu. @zachariasz-grundbaum O jakie nagrania tutaj chodzi? Bo żeby nie było, ja absolutnie nikogo k#w@ nie bronią i jak ktoś jest pedo to wiadomo co wiadomo gdzie mu, ale prawda jest taka iż te nastki często tez nie są bez winy
  • Odpowiedz
@zachariasz-grundbaum: Ja pamiętam, że on ogólnie odwalił kiedyś taką akcję, że chyba zdjęcia jakiejś laski z telefonu ukradł i je do neta wrzucił bo z nim nic nie chciała robić i wtedy od niego Spysiński i cała reszta się odwrócili
  • Odpowiedz