Wpis z mikrobloga

@Styline: w innych gachach to byś #!$%@?ł 1000 pulli i dalej byś nie miał gwarancji, że dostaniesz co chcesz xD To mihoyo rozpowszechniło praktykę pity/guaranteed, teraz częściej można to znaleźć. Więc no.
  • Odpowiedz
@josedra52: Wykerowała mi całą grę solo praktycznie jak zaczynałem grać xD Posrane heale skalujące się z atakiem, kto to widział. Nie dość, że biła coraz mocniej i mocniej, to i leczyła też coraz mocniej. Dziś rzadko jej używam, ale jakoś 2 dni temu mnie naszło i biegałem nią trochę, mam tam clam seta i jakieś inne duperele. A jak się ją zbuduje pod phys dps to jaka satysfakcja, jakie duże numerki
  • Odpowiedz
@Styline jak chcesz konkretnie postać i masz dopiero 3 dni to zacznij od nowa. Nabij 10lvl (30min gry max) użyj wszystkie primo/wishe co masz i może trafisz. Jak nie to nowe konto i kolejna próba. Jak masz gmaila to łatwiej jest założyć konto w grze bo abcdef@gmail.com to to samo co ab.c.d.ef@gmail.com i używając tej metody z kropkami wszystkie konta są podpięte pod jednego maila. Ja tak losowałem pierwszego dnia grania bo
  • Odpowiedz
Po 17 kontach dostałem co to chciałem i już grałem dalej. Potem konto z założone na głównego maila abcdef przepiąłem na coś innego i moje główne konto podpiąłem pod tego właściwego maila.


@Yozen: ja #!$%@? xD
  • Odpowiedz