Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś solidnego blacharza z Krakowa? Najlepiej północ, ale to nie jest jakoś szczególnie istotne.
Pacjent Opel Astra H 2004 do zrobienia na pewno błotnik i próg prawy tył, co do reszty szukam kogoś to rzuci okiem i oceni czy coś więcej. Najlepiej w przyzwoitych pieniądzach.

#krakow #motoryzacja #blacharstwo
  • 8
  • Odpowiedz
@Tosiek14: przecież to się nie opłaca robić. wydasz tyle co auto jest warte, a po następnej zimie w innych miejscach wyjdzie.

jak nie masz dziur na wylot, przeczyść to, psiknij czymś i jeździj tak. temu autu i tak bliżej do złomowania niż jeżdżenia nie wiadomo ile lat. za 5 lat to już konkretniejszy szrotek będzie w wieku 25 lat.
  • Odpowiedz
@walokid:

ale wiesz że teraz za lakierowanie biorą >1000zł za element?


Nie biorą, chyba ze aso albo inny duzy zaklad z eleganckim biurem i Grażynką robiącą kawe
  • Odpowiedz
@walokid: dzialam w branzy i wiem jakie sa stawki. Na wiochach garazowcy biora 400-600zl za elemnt. Element typu drzwi, bo maska albo dach w kombi to inna sprawa. Polecam grupe lakiernikow na fb, na pewno sie ktos taki znajdzie z twojej okolicy
  • Odpowiedz
@walokid: nie jestem lakiernikiem, jak chcesz to zrobiłem to za ciebie i w minute znalazlem zaklad z miechowa ( pierwszy, ktory sie wyswietlil z podaną stawką), wiec jesli chcesz to moge ci podeslac na priv ;)
  • Odpowiedz