Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Ada jest frajerka na maksa. J E B A N Y psychol jej mówi, że chętnie szybciej odpadnie, żeby tylko się z nią przespać, a ona w śmiech xD to są ludzie, którzy znają się parę dni... To nie jest związek, który jest ze sobą jakiś czas i nie mogą się przespać przez dłuższą chwilę bo coś tam. Sama daje się traktować jak szm.ate.
  • 17
  • Odpowiedz
@Hogataa26: może prostacko ale tak okazuje jej że jest dla niego atrakcyjna ;p, trochę więcej niż parę dni i to 24h na dobę, co wg mnie znaczenia nie ma, to że dorosła wolna osoba ma się ochotę z kimś przespać, bez względu na płeć, nie czyni z tej osoby szmaty, a z faceta zdobywcy
  • Odpowiedz
@Hogataa26: co wy chcecie od Ady, wiecznie wyzywacie ja od szmat na tym tagu a mi się wydaje że ona i moto serio się sobie podobają więc to że on mówi że chętnie by z Adą "to" zrobił to nie jest jakieś wielkie zaskoczenie. Nawet wydaje mi się że ona też by chxiala
  • Odpowiedz
  • 1
@slepauliczka: oczywiście, że tak xD jestem zakompleksiona, a Wy tacy sami jak Bartek. Tym bardziej, że Bartek już któryś raz mówi o ruchaniu Ady xD
@T0pi5 odklejka bo co?
@yolllx33 do Ady nie miałam nic, bo też ją lubiłam, ale teraz nawet nie mam szacunku, widząc jak się cieszy z niepowodzeń innych, a z relacji z Bartkiem robi super hiper parę, gdzie go par chwilę wywaliła xD
  • Odpowiedz
@Hogataa26: co ty masz w głowie, że piszesz "sama daje się traktować jak szm.ate"? Nieważne jak Ada się zachowuje i jak reaguje na to czy na tamto, czy się z tego śmieje czy nie. Takie czy inne zachowanie osoby X nie daje przyzwolenia osobie Y by traktowała ją źle.
Chociaż też uważam, że to był po prostu żart, taki na ich poziomie. A i nawet gdyby uprawiali seks po programie znając
  • Odpowiedz