Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #afryka #zwiazki #blackpill #ciekawostki

Na Instagramie widziałem profil kobiety, która wyszła za Masaja. Ciekawa kwestia, bo mieszkają razem w chacie, w masajskiej wiosce. Nie mają zbyt wielu zdobyczy cywilizacyjnych, bez których my nie wyobrażamy sobie życia. Kobieta ukazuje w swoich postach różne zwyczaje masajskie. Na przykład obdzieranie kozy ze skóry, z której zrobią odzienie.

Czyli jednak pieniądze i to co facet posiada, nie są tak ważne dla niektórych kobiet.
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #afryka #zwiazki #blackpill #ciekawostki

Na ...

źródło: Screenshot_20240505-193354~2

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
Różni ludzie są, nie wszystkim zależy na cywilizacji, niektórzy chcą mieszkać w Afryce i nie są istotne pieniądze.
  • Odpowiedz
  • 12
@Kopytnik_1: no i gitara. Ludzie są różni i różne mają potrzeby. Nie wiem czy to troll czy nie ale na wszelki wypadek i tak napiszę, że #!$%@? wpięty w te wszystkie tabletkowe teorie, że dla baby musi być chłop z najlepszej puli genetycznej i finansowej. Jest dużo bab, które wolą chłopa co ma poukładane w głowie i nie musi przy tym spać na pieniądzach i wyglądać jak posąg. I vice versa
  • Odpowiedz
@lukiseven: "szon" - szczęśliwa typiara w związku XD
jesteś dnem, ale właściwie to ci współczuję, bo wiem, że jesteś tylko zranionym dzieckiem
  • Odpowiedz
@senselessness: faceci chcą mieć dom, najczęściej, żeby pokazać jaką mają wielką fujarę - czyli jako symbol statusu i przewagi nad innymi mężczyznami. A ja mówię o czymś innym, mówię o tym, żeby żyć blisko natury, żeby ziemia nas żywiła, za tym idzie kompletnie inna mentalność.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: kolejny post z cyklu "właśnie odkrywam, że ludzie są różni". Wiadomo, że spora część współczesnych kobiet napatrzy się na te luksusowe instagramowe życia i też chcą takiego i niektóre same starają się do tego dążyć z lepszym lub gorszym skutkiem, a niektóre szukają bogatego faceta, który im to zapewni, ale istnieje też mnóstwo takich, które szukają w życiu innych rzeczy: stabilności, małego domku na wsi, życia w mieście w mieszkaniu,
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: ale wiesz, że tu nie chodzi o to że lasce pasuje mieszkanie w biednej lepiance, bo mogłaby to robić i z jakimś wiejskim chłopem na podlasiu, tylko o to, że to murzyn :-)
  • Odpowiedz
@Mandragora_Cesarska w porzadku, a wiesz dlaczego? Na pewno nie dlatego ze nie chca mieszkac na wsi. Pierwsza lepsza opinia z neta co wytlumaczy:

ja jestem ze wsi, według tych danych to moja wieś jeszcze spoko bo na 100 kobiet 98 facetow. Ale ja też tam jestem zameldowana a mieszkam w warszawie. A co na wsi? Pracy nie ma. W polu to robota ciężka, a coraz gorzej wychodzi. Mój tata rolnik z dziada
  • Odpowiedz