Wpis z mikrobloga

@KW23: jak kogoś przekonała janda, doktór z tv albo loteria hulajnogowa to pewnie przyjąłby kolejną dawkę wiedząc że to szkodzi zdrowiu mając kolejną szansę na hulajkę
  • Odpowiedz
@KW23:

czyli w Twoim środowisku nie ma ludzi chorujących na dziwne choroby?

w moim jest sporo, głównie nieszczepieni z long covidem (oczywiscie w zyciu nie przyznają że to long covid, już prędzej przypiszą to chemitrails)
@qetua: a jak kogoś przekonywały publikacje naukowe gdzie wprost była podawana częstość powikłań szczepionek vs powiikłań covida (zamiast postów na twitterze czy wykopie)?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@CamusVevo: ale była zgoda na stosowanie a biedne owieczki dały się szczypać , a na dzień dzisiejszy UE po cichu wycofuje zgodę.
Kumasz bazę ?
Czy nadal będziesz brną w kłamstwo , jakim bym kowid?
  • Odpowiedz
  • 0
@marianczi Jak donosi brytyjski dziennik "The Telegraph" AstraZeneca w obronie przed Wysokim Trybunałem w Londynie, przyznała, że jej szczepionka może powodować TTS — to angielski skrót oznaczający zakrzepicę z zespołem małopłytkowości. Jest to skomplikowany stan, który prowadzi do powstawania zakrzepów krwi w naczyniach mózgowych lub brzusznych, a także do zmniejszenia liczby płytek krwi. AstraZeneca obecnie staje przed brytyjskim sądem w ramach pozwów zbiorowych. Przeciwko firmie założono 51 spraw. Każda z nich opowiada
  • Odpowiedz
  • 0
@marianczi Wśród osób, które jako pierwsze wystąpiły do sądu, jest Jamie Scott, ojciec dwójki dzieci, który doznał trwałego urazu mózgu po tym, jak po otrzymaniu szczepionki w kwietniu 2021 r. rozwinął się u niego zakrzep krwi i krwawienie w mózgu. Znalazł się na krawędzi życia i śmierci. Szpital trzykrotnie dzwonił do jego żony, aby powiedzieć jej, żeby się pożegnała z mężem, bo to ostatnie jego chwile.

Firma kwestionuje te roszczenia, ale —
  • Odpowiedz
@KW23 Trochę mieszasz fakty. Tak astra zeneca poprosiła UE o wycofanie pozwolenia na ich szczepionkę do czego unia się przychyliła( i to było oficjalnie) Tak astra zeneca przyznaje że ich szczepionka w rzadkich przypadkach może powodować powikłania( każdy lek moze tak mieć). W UK jest aż 51 spraw w tej kwestii( zapomniałeś dodać). W porównaniu do tej śmiertelnej szczepionki to w UK rocznie od palenia fajek umiera około 80k ludzi a z
  • Odpowiedz
  • 0
@marianczi no ale w czym Ty koleś masz problem. Oficjalnie podane , chcesz to szukaj , ja pracy doktoranckiej z tego całego kłamstwa nie pisze. Więc wklejam znalezione informacje. Dla Ciebie jak powiedzą w TV to będzie dopiero „prawda” ? Objawiona. Nie odpisuj. Zamykam wątek.
  • Odpowiedz
@KW23 Skoro oficjalnie podane to po co #!$%@? że po cichu?. Nie wiem co TVN bo nie mam polskiej tv ale skoro zacząłeś wątek to miej odwagę go kontynuować a nie chować się.
  • Odpowiedz