Wpis z mikrobloga

Znowu cisza na wykopie o Sabotażyście?
Uważam że zebrał naprawdę niezłą ekipą w porównaniu do 1 sezonu.
I od razu widać że będzie to dużo lepsze też niż 1 sezon.
Dalej widać że nie jest to format telewizyjny przez jakość nagrań.


W pokoju sabotazysty była bardzo podobna maska do tej co OjWojtek miał na filmach ze scamowymi wkładkami do butów.
Glencu nie będzie bo w 1 sezonie już był ktoś z Thundera. Żugaj by nie zaryzykowali bo to łatwy cel. Może być Konopsky bo podał np stolicę Australii - Sydney XD potem wiedząc że chłopaki chcą wywalić Julkę a ona jak pisałem wcześniej jest łatwa do eliminacji to postanowił dać kogoś losowego by jednak wyeliminować chłopaka.
Odpadnie


#rezi #friz #ekipa #sabotazysta
PS. Ciekawe czy Friz do Mafii 2 weźmie znowu większość swoich ludzi czy jednak skieruje swoje macki w innych.
Na pewno ma być Wujek Łuki, do tego pewnie Gimper, OwcaWK, Jawor, Multi.
  • 9
  • Odpowiedz
@MrBeast: no właśnie i to jest do dupy. Ja wolę sam próbować się domyślić kto jest zdrajcą. Przecież nawet więcej zasięgów może sobie na tym nabić robiąc przykładowo ankiety na instagramie. Według mnie to, że mafia jest znana od początku to psuje cały klimat. Poprzednia edycja była zajebista ale do czasu, aż Rezi nie wypuścił Sabotażysty. Wszędzie ludzie pisali, że to lepsze od Mafii Friza bo właśnie nie wiadomo kto jest
  • Odpowiedz
@MrBeast: druga seria na pewno będzie lepsza niż poprzednia, bo jest już doświadczenie w prowadzeniu tego, a i ludzie lepsi może oprócz tych dwóch bezpłciowych nieuczesana i kinder, czy jak mu tam, nawet go nie kojarzyłem w sumie

co do sabotażysty to:

  • Odpowiedz
@MrBeast: pierwszy sezon obejrzałem pobieżnie bo nuda, teraz obejrzałem ten pierwszy odcinek drugiego sezonu i wydaje się że będzie nieźle. Sabotażystą pewnie będzie Wojtek i Nadia, tak obstawiam chociaż z tą Nadia mogę się mylić
  • Odpowiedz