Wpis z mikrobloga

@NieBojeSieMinusow: Im bardziej sekta CPK leci w klimaty sekciarskie tym bardziej obrzydzacie temat normalsom. Sklejenie CPK z Mariuszami z Brighton, Konfederacją, PiSowcami i Stanoskim to najgorsze co mogło spotkać tę inwestycję. Samo nowe lotnisko, w pewnej perspektywie czasowej, jest potrzebne Warszawie ale żeście obrzydzili temat tak że szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
@JAuStURYErSE: czemu w ogóle łączymy ten temat z sektą, czy czymkolwiek innym niż tylko wybudowaniem infrastruktury. mnie osobiście mało obchodzi polityka, stronnictwo i poglądy w tym temacie, po prostu chcę olbrzymie, rywalizujące na arenie międzynarodowej lotnisko na które z zazdrością będą patrzec zabojady i szkopy
  • Odpowiedz
@JAuStURYErSE:

Im bardziej sekta CPK leci w klimaty sekciarskie tym bardziej obrzydzacie temat normalsom


co xD jaka sekta i klimaty sekciarskie. Polacy chcą inwestycji rozwojowych. z licznych analiz z ostatnich kilkunastu lat wynika, że CPK jest potrzebne. tymczasem przeciwnicy CPK próbują storpedować projekt bez żadnych podstaw merytorycznych, bo nikt z przeciwników CPK nawet nie wchodzi w merytoryczne dyskusje. więc tak, jest tu chyba sekta i klimaty sekciarskie, ale nie po tej
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: PiS też nie jest gwarancją CPK, oni bardziej są gwarancją dobrej propagandy - nie będą budować ale Mariusze uwierzą że już jest wybudowane - i atom i CPK( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja jestem za budową lotniska, ale stricte dla Warszawy bo Chopin to kurnik. Przyciąłbym tą całą otoczkę propagandową, to pitolenie o godności, wieeeeeeeeelkim hubie przesiadkowym, potężnej inwestycji bla bla bla bo to tępa propaganda dla
  • Odpowiedz
@Megasuper: jak ktoś uważa, że cpk niepotrzebne, to proponuję zamieszkać jak ja na podejściu do Okęcia. 480 samolotów dziennie, są godziny gdzie lądowania są co 1,5 minuty. Ja już nie mówię o hałasie, ale widać że to lotnisko już jest na granicy wydolności, a rozbudowywanie lotniska w mieście to czysta głupota.
  • Odpowiedz
A jeśli nawet to jak sobie wyobrażasz loty np Szczecin Warszawa? Do CPK mam lecieć?


@Megasuper: Dokładnie tak, co w tym takiego trudnego do wyobrażenia sobie?
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: W takim razie większość Polaków ma wykolejone priorytety. To wielomiliardowa inwestycja, podczas gdy służba zdrowia, edukacja czy temat atomu kuleją. Fajnie jest mieć #!$%@? w kosmos lotnisko, ale to nigdy nie powinien być priorytet, są ważniejsze tematy niż wygoda latania podczas gdy większość Polaków robi to raz w roku albo nigdy w życiu xD
  • Odpowiedz
@Megasuper: niektórym wykopkom jak ty już #!$%@?. To, ze Stanowski ciśnie bardziej po drugiej stronie nie znaczy, ze wszystko co pisze TO ZŁE NIEDOBRE. Są tez dobre rzeczy, tylko tutaj już potrzeba mózgu, żeby je rozróżniać. Identyczny typ jesteś jak PiSowiec
  • Odpowiedz