Wpis z mikrobloga

@ish_waw: ona nie jest z Konfederacji. Jest zaciekłym krytykiem Konfederacji. Czyli w zasadzie można powiedzieć, że gra w jednej drużynie z neuropą. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 10
@L3stko O kurde, a jeszcze w październiku była na ich liście do Sejmu

Cale szczęście, że nikt na to nie głosuje, bo byśmy mieli denazyfikatorkę Europy na Wiejskiej
  • Odpowiedz
  • 6
@Wokawonsky To jak ten ich kandydat, co chciał podłożyć bombę w Sejmie, a oni, że to przecież nie ich polityk, bo od miesiąca już nie jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wokawonsky To jak ten ich kandydat, co chciał podłożyć bombę w Sejmie, a oni, że to przecież nie ich polityk, bo od miesiąca już nie jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ish_waw: to teraz powiedz, czy była na stałe w strukturach partii, czy wystartowała jednorazowo z ich listy, bo jednak jest to różnica ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Jariii: nadal lepsze to niż większość Lewicy, u których mózg na pewno nie funkcjonuje poprawnie, tylko nie mogą zdać sobie z tego sprawy. Najważniejsze to przyznać się do problemu
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: Na pewno. Dziwki, ćpuny i ruscy agenci. Czym znowu zaskoczy nas konfederacja? A poza tym #!$%@? mnie obchodzi lewica skoro na nich nie głosuje xD
  • Odpowiedz
Na pewno. Dziwki, ćpuny i ruscy agenci.


@Jariii ostro o Lewicy

A poza tym #!$%@? mnie obchodzi lewica skoro na nich nie głosuje xD


@Jariii: a #!$%@? cię obchodzi konfa, skoro na nich nie głosujesz? xD
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: Czyli jak się pokazuje konfiarzowi dzbana z ich stajni, to najważniejszym kontrargumentem jest to, że u lewaków to jest tak samo, a nawet gorzej.


@lost_in_translation: myślę, że konfiarz sam potrafi rozpoznać dzbana na liście i po prostu na niego nie zagłosować, jak np. na Korwina w wyborach parlamentarnych, ale co ja tam wiem. Więcej wiedzą ci, co na pełen etat szkalują partie polityczne na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

Oczywiście
  • Odpowiedz