Wpis z mikrobloga

@presburger: lecę w poniedziałek na tydzień na wariata, pierwszy raz więc jakby coś to będę mądrzejszy jak wrócę to może coś napiszę jak nie zapomnę
  • Odpowiedz
Warszawa bezpośrednio na JFK, zainstalowałem apke Tiquets i kupiłem wejściówki do tego co mnie interesowało, nocleg na Hells Kitchen, przez booking, reszta na spontanie
  • Odpowiedz
@presburger uber eats ma dużo promocji 2za1. Aplikacja Toogood2go też tam fajnie działa. Gdzie śpisz i za ile? Ja na październik mam@MEGA tani hotel i aż się zdziwiłem. Red Roof Inn PLUS+ Secaucus - Meadowlands - NYC
  • Odpowiedz
@Konszachty: gdybym zobaczył teraz za 1200 to od razu klikam ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale ciezko cholera. Ty lecisz na dłużej, ja tak na 3 dni chce. oglądałeś jakieś vlogi co jak i z czym w nyc ogarniac - macie jakis plan? skąd masz wylot?
  • Odpowiedz
@presburger no na 9 dni . Dziewczyna mnie namowila i śmigamy. W 2006 byłem w Seattle na work and travel. 1200 z Berlina linia norse.jeszcze trochę czasu do października więc na razie nic ale info o ny w necie od C.H. jest więc raczej na luzie się znajdzie dobre informacje
  • Odpowiedz