Wpis z mikrobloga

@12margo099: u siebie w domu/na podwórku, a nie "#!$%@?ć" ludziom ich miejsca! (_ )
Zwłaszcza, że będą dodatkowe (powrotne) autobusy, TU masz info.

A jeśli komunikacja miejska Ci nie odpowiada, to Lublin jest na tyle mały, że w 20 minut dotrzesz spod Politechniki piechotą do większość dzielnic!
  • Odpowiedz
@12margo099: może Gliniana? Im dalej pd Polibudy tym większa szansa że coś trafisz a spacerkiem szybko dojdziesz...tylko na zakazy uważaj na bocznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tyfus: tak moje, bo mając je "za szlabanem" (na pilota), za co zapłaciłem (za dostęp), nikt obcy (czyli niebędący mieszkańcem) nie ma prawa parkować (o czym informuje tabliczka na wjeździe)!
Ale już teraz debile (z bloków należących do innej Spółdzielni Mieszkaniowej) zamiast wywalczyć w "swojej spółdzielni" aby im pod blokami zrobili nowe/dodatkowe miejsca, to parkują w uliczce dojazdowej do "mojego" parkingu!
Przez co:
1) Zmniejsza się szerokość/przepustowość drogi dojazdowej (nie ma
  • Odpowiedz
@Tyfus: przydało by się, niestety tabliczka/znak "Droga wewnętrzna" sprawia, że Straż Miejska nie zainterweniuje, bo "gówno może" bez głoszenia (prośby o interwencje) ze strony Spółdzielni Mieszkaniowej/Administracji Osiedla.
Natomiast Spółdzielnia Mieszkaniowa/Administracja Osiedla ma w "el doopie" takie "problemy mieszkańców".
Podobnie jak ma "w poważaniu" to, że na parkingu "za szlabanami" parkują studenci, którzy dostali piloty od właścicieli (wynajmującym im) mieszkania.
Jak im się to zgłasza to "Panie my nie możemy sprawdzić kto
  • Odpowiedz