Wpis z mikrobloga

ohoho, ty za to musić być ekstra ruchaczem. Ile już lasek wyrwałeś na to białorycerzykowanie? Twój pindol musi aż furczeć w julczyskowych betoniarach, w przeciwieństwie do mnie xD To czyni Cię lepszym ode mnie, gratuluję. Nie ma to jak białorycerzyk rzucający obelgi na temat ruchania xD


@Plp_: Właśnie między innymi o tym pisałem nazywanie kogoś per białorycerzykiem jak na nowo#przegryw mowę przystało
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: bait baitem ale gdyby różowa napisała taki bait to wylało by się na nią morze żółci i nienawiści a tu kilka osób pisze że źle robi a kilka żeby robił tak dalej i gratuluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
różnica jest taka że baba nie pójdzie do łóżka z typem który jej nie imponuje władzą czy kasą. Chłop po prostu chce zamoczyć pindol,


@Plp_: Szokująca informacja z rzeczywistości dla ciebie: kobiety też lubią seks
  • Odpowiedz
a ja bym chciał to i to, bo tylko wtedy jestem w 100% życiowo spełniony więc co mam zrobić?


@Maczuga_Herkulesa18: To sobie znajdź babę co też chce tak żyć, a nie oszukujesz normalnych ludzi, a nie gadaj, że nie wnikasz co robi jak cie nie ma bo tylko potwierdzasz, że jesteś pajacem który nie chce zmierzyć się z problemem który ma i zamiata go pod dywan.
  • Odpowiedz
myślałem, że nikt nie jest tak głupi, żeby złapać tę zarzutkę xD


@Ogau: Dlaczego uważasz, że dałem się złapać na zarzutkę. Tam gdzieś wcześniej napisałem iż doskonale wiem, że to troll po prostu to napisałem bo niezależnie czy jest to prawdziwe czy nie czuję obrzydzenie do takiego zachowania jako człowiek. A pewna część wykopków klaszcze do tego uszami z radości
  • Odpowiedz