Wpis z mikrobloga

#odyn #korsir Jak to jest, że Odyn tym dziadkiem zjeździł pół Europy, pojechał raz na pół roku do mechanika, który mu w pół dnia wszystko ogarnął, a gdy tylko T4 trafi w ręce paproka Korsira, to wszystko jest do wymiany, wszystko trzeba poprawić, wszystkie śrubeczki trzeba podokręcać, wszystko poczyścić i oczywiście trwa to tygodniami.
  • 13
  • Odpowiedz
@bbul44 wszystko jest do wymiany bo Odyn #!$%@? z tym busem robi, on robi jak się coś zepsuje. Nie tak się serwisuje auto które robi kilometry...
Zresztą korsir nie lepszy, mazda widziała serwis dopiero jak już zawieszenie prawie odpadło XD
  • Odpowiedz
@bbul44 bo mechanik wymieniłby olej i po temacie. Ja chciałem sprawdzić i poszukać usterek, znalazłem sparciałe wężyki elastyczne to zmieniłem. Raz się tu czepiacie, że nie serwisuję aut, innym razem jest problem o to, że je za dużo serwisuję.
T4 była robiona 2 dni, nie moja wina, że Michał pojechał na majówkę
  • Odpowiedz
@bbul44: Bo Odyn jechał do mechanika i wymieniał to co było w stanie krytycznym xD @Korsir pojechał i wymienia to co jest w stanie już ciężkim.

Raz się tu czepiacie, że nie serwisuję aut, innym razem jest problem o to, że je za dużo serwisuję.


@Korsir: Bo to wykop. A dwa Mazda była już w tragicznym stanie bo jej się chciałeś pozbywać, ale wyszło jak wyszło.
  • Odpowiedz
  • 14
@Korsir: Puszek nie bulwersuj się tak. My wiemy, że T4 od powrotu z Chorwacji jest po to żeby wynajdować sobie różne robótki zastępcze.
  • Odpowiedz