Wpis z mikrobloga

Detektyw @Head_Shoulders oraz kilku wymoczków próbowało wywąchać Wulkanizatora :)) Wsadzali nosy w każde szambo, aż ich skręcało z przyjemności i doszli do wniosku, że on jest alkusem strażakiem :))))
Ludzie, ja wiem że wy musicie to robić, że podług siebie oceniacie innych. Ale ten strażak-alkus, to już hit sezonu :))
Święta inkwizycja ogłosiła zwycięstwo i bije teraz na kolanach pokłony wielkiemu Oregano i złorzeczy bestii górskiej, co ma stracić kanał, ale nie może, bo Oregano niczego do końca nie doprowadził. Amen.
#kononowicz #patostreamy
WulkanizatorOponMozgowych - Detektyw @Head_Shoulders oraz kilku wymoczków próbowało w...

źródło: detektywi w akcji

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych:
Ja nie musze cie do niczego przekonywac, dostales kilkanascie propozycji weryfikacji - nie skorzystales, dobrze wiemy czemu :) cala reszta twojego gadania nadaje sie jedynie do hoboka XD

Tyle ci zostalo, pisanie tutaj i proba zakrzywienia rzeczywistosci. Zrob wiecej fikolkow, bo nikt tego nie zauwazy XD. To samo robiles przy sprawie skarbowki i mexicano, po czasie okazalo sie ze jarula dostal w wlochate lapska, ale co sie napisales ze donos
  • Odpowiedz