Wpis z mikrobloga

Oglądałem wywiad z Polakiem walczącym na Ukrainie i mówił różne głupoty.
"na wojnie nie walczy się za polityków tylko Ojczyzne!"
"każdy ma obowiązek bronić swojego kraju!"
"Ci którzy chcą uciec to na granicy przepisać swój majątek na rzecz państwa!"
i wiele innych tego typu głupotek,
Oczywiście aż nienawiść mu uszami wychodziła kiedy o tym mówił.
Nie wiem na ile był to realny człowiek a na ile po prostu film propagandowy ale jeśli jest więcej takich szaleńców zdolnych dla swoich psychopatycznych poglądów na świat prześladować lub mordować ludzi to jestem zaniepokojony.
#wojna #ukraina # rojsa #wojsko
  • 23
  • Odpowiedz
jeśli jest więcej takich szaleńców zdolnych dla swoich psychopatycznych poglądów na świat prześladować lub mordować ludzi to jestem zaniepokojony.


@KonserwatywnyMocny: Niestety w rosji ludzi mnogo więc trochę tego ścierwa jest.
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny: musisz wiedzieć, że nie każdy jest bojaźliwą cipą jak Ty, są bohaterzy, o których dzieci Twoich kolegów będą się uczyć w szkołach.
Rosja zaatakowała Polskę 15 razy w czasie ostatnich 500 lat. Średnio co 50 lat. Wiec jesteśmy jednym z niewielu pokoleń, które nie musi walczyć z Rosjanami. ( Sam żegnałem Rosyjskich żołnierzy jeszcze w 1991 roku, kamieniami rzucając w ich pociąg )
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: Znam tych bohaterów polskiej Historii ale zrozum że po pierwsze nie każdy jest materiałem na takiego. Po drugie zwyczajnie walka o tzw kraj kiedy u władzy są elity wrogie narodowi nie ma większego sensu. Najpierw trzeba się z nimi uporać czego naród a raczej jego reszki nie chce zrobić.
  • Odpowiedz
kiedy u władzy są elity wrogie narodowi


@KonserwatywnyMocny: A komu oceniać, czy elity są wrogie narodowi? Ja bym zebrał kilu profesorów ekonomi, specjalistów od gospodarki i historii i oni by ocenili, czy są wrogie. Dla mnie nie są, dla Ciebie są. Słowo przeciwko słowu. Na dodatek ja bym naśladował bohaterów, a TY byś uciekał jak tchórz. Więc chyba moje słowo jest więcej warte dla Polski, niż Twoje.
  • Odpowiedz