Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@Zgrywajac_twardziela nie powiem że warto, bo to cena jakościowej kawy speciality a tu są jakieś bliżej nieokreślone ziarna niewiadomo kiedy mielone, a cena jest głównie za logo M&Ms, ale w porównaniu do innych kaw aromatyzowanych jakie próbowałem to ta jest dobra a i tak czasem się daje po kilkanaście złotych za kawę na mieście często też wątpliwej jakości więc 40 za paczkę która mi starczy na dłuższy czas to można wydać
  • Odpowiedz
@krucjan: Ja akurat jestem kawowym dyletantem, nie widzę większej różnicy pomiędzy taką turbo drogą a średnią(czy nawet niską) półką, czasem wręcz nawet ta ze średniej półki bardziej mi smakuje, więc tej jakościowej i tak bym w takiej cenie nie kupił, a aromatyzowaną owszem xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Zgrywajac_twardziela ja tak samo, dlatego mi smakuje xD
Tylko pamiętaj, że to jest kawa aromatyzowana, a nie napój kawowy. Oprócz aromatu nie ma tutaj żadnych dodatków.
Bo już widziałem na kanałach gdzie recenzują nowości ze sklepów, że recenzenci narzekają, że mało słodkie i że za mało czuć smak m&ms czy Snickersa xD

To jest jednak zwykła kawa z aromatem który dodaje lekkiego posmaku, jak szukasz napoju kawowo mlecznego o smaku cukierków czekoladowych
  • Odpowiedz