Wpis z mikrobloga

  • 11
@Mr_3nKi_ matka się #!$%@? bo miała syndrom pustego gniazda a ona chwiejna bez swojego zdania przyczepiona do matki pepowiną. Jak siedziała ze mną to jak w ogień a jak parę dni w domu to jak trawa na wietrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 162
@Mr_3nKi_ siostra na zlecenie matki znalazła jej innego. Patrzę w jej tel jak była pod prysznicem a siostra takie coś na mess ty se na razie z nim bądź żebyś sama nie była a my ci znajdziemy innego to go zostawisz ( ͡ ͜ʖ ͡)xD( _)
  • Odpowiedz
@Zwierz33:

ty se na razie z nim bądź żebyś sama nie była a my ci znajdziemy innego to go zostawisz


() o hój, wyrazy współczucia. Serio jej znaleźli innego i tak po prostu sobie przeskoczyła na inny bolec?
  • Odpowiedz
@Zwierz33: to kto przegrał zadaj sobie pytanie. On czy ty? Mialem bardzo podobna sytuacje ale dziecko mi zostało z tego zwiazku. Jej nowy cuck wyprowa sobie żyły a ja zyje na luzie. Zwiazki sa przereklamowane
  • Odpowiedz
  • 6
@Ryoku jej matka nigdy nie pracowała, siostra, dwie ciotki bo cuckoldy je utrzymywali każdy przy kasie. Matka 3 razy żonata inna ciotka to samo ( _)
  • Odpowiedz
@Zwierz33: No to masz odpowiedź. U mojej byłej tez podobnie. Cuckoldy utrzymywały. No i na skinienie kazdy musial prosto palec w dupie trzymać. No i katopsychole. Kościół itd . Dobrze ze to się skończyło jak skończyło. Tylko małej szkoda, ale mamy super kontakt wdala sie w starego :)
  • Odpowiedz