Wpis z mikrobloga

Widzę, że ruchy szurów próbują w końcu mieć jakąś kobietą w swoich szeregach i promowana jest mocno Ewa Zajęczkowska <ziew>, ale to już było. Warto przypomnieć, że ta w 2018 opuściła partię Korwina po tzw "Aferze kiłowej", gdzie to Grzegorz G, jeden z liderów partii Wolność zarażał kobiety w partii kiłą. Po ujawnieniu afery "Aniołki Korwina" W tym Ewa Zajączkowska, Agata Banasik czy Miriam Shaded dziwnym trafem przestały udzielać się w kwestiach politycznych i z dobrze zapowiadających się szuro-karier wybrały powrót do kuchni. Nie wnikam dlaczego.

Z tym mi się kojarzy Pani Zajączkowska. Innych sukcesów nie pamiętam. Ale spokojnie.... Śpieszmy się kochać kobiety na szuro-prawicy, tak szybko odchodzą.

#4konserwy #bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja #polityka #wybory
Neobychno - Widzę, że ruchy szurów próbują w końcu mieć jakąś kobietą w swoich szereg...

źródło: 90f61419932bda38536b2c4b500ec9f12c9d5d1f

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Poza tym, ona ma zgarniać głosy spermiarzy i tyle xD


@Kopyto96: tu konfederacja wpadnie w tak zwany "błąd przeżywalności" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zakładają że spermiarze z piwnicy wyjdą.
  • Odpowiedz
@Neobychno: Czemu zmyślasz? xD Zajączkowska już od dawna zajmowała się dziennikarstwem, jak to wypłynęło. Banasik przestała jak ją Berkowicz olał/zdradzał, Shaded zaraz po przegranych wyborach w 2015 roku się ulotniła, a już całkiem jak Wipler odszedł, bo ona tam była dla Wiplera. Blondynka nie wiem, ale poszła w rodzicielstwo. Ta ostatnia na zdjęciu poszła do Gowina razem z jednym człowiekiem Wiplera, czyli klasyczny "rozłam" w partii Korwin, znaczy razem z jakimiś
  • Odpowiedz
o, az mi przypomniales ze kiedys w przestrzeni polityczno-internetowej byl ktos taki jak Miriam Shaded. Co sie z nią stało, ktos wie?


@Yetoslav: Robi tiktoki czasem a tak to jakieś problemy ma życiowe, biznesowe czy psychiczne, ale w sumie gówno wiem.
  • Odpowiedz