Wpis z mikrobloga

Tak działają pisowscy. Kiedy ogień i argumenty palą w dupę, to zaczyna się rozpraszanie w każdy możliwy sposób, albo pokazywaniem faka, albo podrzucaniem jakichś #!$%@? tabliczek. #!$%@? mrozili ceny prądu, karmili ochłapami swój tępy elektorat, morawiecki bawił się w maga kreatywnej ksiegowości a dzisiaj, kiedy to całe gówno się wylewa, to oczywiście próba odwrócenia kota ogonem. Tusk jest jaki jest, ale potrafi wyjść i prosto z mostu #!$%@?ć w tych słomianych chamów, brawo . Tfu na każdego pisowca. #sejm
  • 45
  • Odpowiedz
  • 12
@eduardo-garcia:

Afera SKOK – gigantyczne pieniądze trafiają w nieznane miejsca, w tle politycy układu władzy;
Afera rolna – utrudnienie zakupu ziemi polskim rolnikom;
Afera wiatrakowa – zniszczenie sektora energii odnawialnej w Polsce;
Afera samoloty VIP – kupowanie bardzo drogich, przepłaconych samolotów bez przetargu;
Afera Andrzeja Dudy – głosi, że Rosja absolutnie nie jest wrogiem Polski,
Afera billboardowa – kampania reklamowa rządu za pieniądze ze spółek Skarbu Państwa;
Afera z milionami na
  • Odpowiedz
#!$%@? mrozili ceny prądu, karmili ochłapami swój tępy elektorat,


@Pieronek: Pisowcy kupowali głosy za 500+ a potem sie #!$%@? robiąc dobrze deweloperom dopłatami 2% do tego bez widełek ceny max za metr kwadratowy przy których jest dopłata, dlatego przyszedł TUSK i kupił głosy za 800+ i właśnie wypina się deweloperom z dopłątami 0% teżbez widełek ceny max za metr kwadratowy. xD.

SHEEEETTTTTTTTTTTTTTT
  • Odpowiedz
@Pieronek: ja wiem, ja wiem, Afera parkingowa, Afera córki leśniczego. Żadna nieudowodniona, w większości nawet nie postawiono zarzutów. Tylko jak to się ma do tezy? Rozumiesz w ogóle o czym dyskusja?

obrazek Kaczyńskiego masz na biurku czy w ramce nad łóżkiem?


No jak jakiś śmieć śmie śmieć xD Chłopie... objaśniam oczywiste kłamstwa najbardziej prorosyjskiego polityka u władzy w IIIRP, a twoim argumentem jest odpowiedź nie na temat i walenie jakimiś urojeniami
  • Odpowiedz
  • 9
@eduardo-garcia: tak, tak, małe i nic nieznaczące aferki to nic przy strategicznych decyzjach STRONG PISU. Niedobra o tym mowić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro pijesz do Tuska obściskującego się z Putinem, to pamiętaj też o pisowcach, którzy handlowali z Putinem ropą, gazem i węglem dopóki Putin nie zakręcił kurka i dostaw, po czym dopiero była mowa o dywersyfikacji i szukaniu nowych kierunków dostaw, lub o szmuglowaniu ruskich
  • Odpowiedz
pamiętaj też o pisowcach, którzy handlowali z Putinem ropą,


Mimo nacisków Polskiego rządu, nie udało się wynegocjować pełnego embarga na ropę w UE, a jedynie ograniczenie dostaw o 90%. Tego też się trzymał Orlen, który z pozycji marginalnego dostawcy na rynek Ukraiński, stał się liderem w tej kwestii po wybuchu wojny i rozdupceniu ukraińskich rafinerii. Także tego.

gazem


Tymczasem fakty: anno domini 2019

https://polskieradio24.pl/artykul/2404228,rozwiazanie-umowy-z-gazpromem-prezes-pgnig-mamy-alternatywy

Czysta ignorancja, ptysiu...

i węglem dopóki Putin nie
  • Odpowiedz