Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do facetow w #zwiazki ktorzy nie sa w relacji z #plodnajulka. Czym sie kierowaliscie wchodzac w taki zwiazek? Jak sie zakochaliscie w kims kto nie jest nawet dla Was idealny pod wzgledem wygladu? Ja sobie nie wyobrazam byc z kims a jednoczesnie ogladac sie za Julczyskami bo czulbym frustracje to raz a dwa mojej partnerce raczej nie byloby milo z tego powodu. Pożądanie czuje tylko w stosunku do takich Julek jak pic rel i ciezko mi sobie wyobrazic ze nie czujecie frustracji widzac taka dziewczyne na przystanku czy w centrum handlowym wiedzac, ze Wasza dziewczyna odbiega urodą od takiej Julki #seks #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do facetow w #zwiazki ktorzy nie sa w...

źródło: comment_iKugPpD5fKSSC4xS0RYMalOmmyWHwPim

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Czym sie kierowaliscie wchodzac w taki zwiazek?


Niczym. Albo jest ta fascynacja i obsesyjne myślenie o lasce, albo go nie ma. Ludzie nie decydują świadomie; „oooo, ta spełnia moje wymagania, które wypisałem na karteczce 5 lat temu, więc w niej się zakocham. No dalej mózg, produkuj dopaminę.” Nie to tak nie działa. Zakochanie się to w 100% proces nieświadomy.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: po prostu kiedyś może dorośniesz i odkryjesz, że główną zaletą posiadania kobiety nie jest seks, a o wiele ważniejsze rzeczy tworzące relacje. Zwracamy czasem z niebieskim uwagę na ładne dziewczyny na ulicy, ogląda się czasem (przyznam, że rzadko, ale jednak), nawet ja mu pokazuję nieraz jakąś, która wygląda seksownie, ale wiem, że to tylko wygląd i że nadal po zobaczeniu nawet ideału będzie na mnie patrzył z miłością, bo zaoferowałam
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk jak jestes z 8/10 to jeszcze potrafilbym zrozumiec. Bajt czy nie, zgadzam sie z OPem, jednak atrakcyjnosc fizyczna jest czyms obiektywnym i nie moglbym sie spotykac z kims kto nie jest dla mnie atrakcyjny a takie Julki to jednak top of the top i ciezko mi sobie wyobrazic byc z kims brzydszym mimo ze sam uroda nie grzesze xdd
  • Odpowiedz