Wpis z mikrobloga

Jak długo moglibyście używać telefonu gdybyście maksymalnie oszczędzali baterię jednocześnie nie odmawiając sobie korzystając z telefonu?
To nie tak że pytam o czas wyświetlaczu i ze zgaszonym. Po prostu w dniach.
Używając telefonu kilka godzin jestem w stanie dojść do ponad 3 dni na jednym ładowaniu, z kolei na moim poprzednim telefonie mając włączone wifi ale zgaszony ekran przez 99% czasu bateria potrafi potrzymać 7 dni.
#telefony
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@beer_man: s22u, normalnie codziennie ładuje ale fajnie tak się pobawić ustawieniami. Moim zdaniem warto bo jak coś się zdarzy ma się spory zapas baterii a przy okazji większość głupot można wyłączyć co bardziej wkurzają bo są zwykłym bajerem.
@bialy100k nostalgłem, miałem taki telefon i grałem często przed tym jak w harcerstwie się każdy zbierze w węża.
@modzelem: 9h ale korzystasz codziennie 9h? Pewnie nie, ale też zależy pewnie od użytkownika
  • Odpowiedz
Jak długo moglibyście używać telefonu gdybyście maksymalnie oszczędzali baterię jednocześnie nie odmawiając sobie korzystając z telefonu?


@Uuroboros: Pewnie ze 3-4 dni. Bo maksymalne oszczędzanie to wyłączenie AOD, 60 Hz zamiast 120 Hz, 4G zamiast 5G, słuchawki przewodowe zamiast BT, cały czas tryb nocny / ciemny. Z Flip 5.
  • Odpowiedz