Wpis z mikrobloga

Wróciłem do #epapierosy . Już nawet zapomniałem jak bardzo #uniaeuropejska dba o #ekologia xD Tyle plastiku i papieru było potrzeba, żeby zmiksować dwa liquidy. A czemu? Dla naszego zdrowia, żeby nie kupować większych opakowań niż 10ml xD Walić to, że w mojej 100ml butelce jest tyle samo nikotyny, co w żabkowych 10ml ale spoko. Wprowadzajmy kolejne ustawy o piecach, kupujmy samochody elektryczne, tylko przypadkiem nie elektryczne papierosy albo co gorsza hulajnogi.

To tak, jakby ktoś miał wątpliwości czy eurokołchoz jest eko :)

Dzieńdobry :)
ECMAlover - Wróciłem do #epapierosy . Już nawet zapomniałem jak bardzo #uniaeuropejsk...

źródło: temp_file3971561580046855887

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@Szafek7 omijać głupie prawo to ja umiem :) Ale chciałem pokazać, że jest głupie :) Poza tym stężenia nikotyny z hiliq właściwie dla amatorów są niebezpieczne, woęc tym bardziej widać jak prawo stoi za dobrem obywatela :)
  • Odpowiedz
  • 1
@marek-wozniak-750 spoko, wszystko jest dla ludzi ale jednak jest ryzyko, że komuś się kapnie na łapęz potem przetrze sobie tym oko i może już nie być tak fajnie. Z resztą tak czy siak l, to zabawa dla ludzi myślących. Ja tylko podkreślam hipokryzję unii opiekuńczej :) A to, że robi się liquidy samemu to inna sprawa. Tylko pamiętam czasy, kiedy można było drogą kupna :)
  • Odpowiedz
@ECMAlover: Poruszyłeś ciekawy problem tym wpisem. Pokazałeś, że to od nas zależy ile śmieci produkujemy dokonując wyborów konsumpcyjnych. Każda przyjemność czy zachcianka generuje jakąś ilość śmieci i zużywa jakąś ilość zasobów, w tym nieodnawialnych. Problem moralny, przed którym każdy stoi to jest jak bardzo rusza mnie perspektywa zaśmiecania środowiska i zużywania zasobów i gdzie stawiamy granicę olania tej perspektywy, aby postymulowac przez chwilę układ nagrody. Nie atakuję cię w żadnym stopniu,
  • Odpowiedz
  • 0
@P35YM1574 nie jestem ani eko świrem ani dyletantem w tej kwestii. Na pewno nie szanuje głupoty i to jeszcze wciskanej przez hipokrytów. Ja i tak będę używał liquidów do efajek ale mógłbym kupić jeden w dużej butelce bez kartoniku zamiast tego samego w 10 butelkach z kartonikami i ulotką do każdwgo.

Taka anegdotka przy okazji, bo często bywam na magazynach. Niektóre marki odzieżowe np. Sprzedają towary w papierowych torbach.... Tylko do centrów
  • Odpowiedz
Niektóre marki odzieżowe np. Sprzedają towary w papierowych torbach.... Tylko do centrów logistycznych i tak idą w folii, więc nie dość, że plastik i tak idzie do kosza to jeszcze dodatkowo drzewka dla pozoru ekologii trzeba ściąć.


@ECMAlover: dla mnie to jest niesamowite, że tak kluczowy dla produkcji żywności i przetrwania ludzi zasób jak ropa naftowa jest wykorzystywana do takich bzdur jak opakowania ciuchów lub opakowania na opakowania ciuchów. Ogólnie dla
  • Odpowiedz